Наші соколи на навчаннях

З 11 по 14 жовтня 2016 р вихованці та педагоги ЦНТТУМ взяли участь у всеукраїнських авіамодельних змаганнях (повітряний бій).

авіамодельні змагання

авіамоделі

Капітаном команди призначено керівника гуртка Чистова І.М., суддею – Мітрашевського А.В. В команду вихованців від ЦНТТУМ входили Рось Ростислав та Воронцов Ігор, в команду від області – брати Голобородьки Богдан та Ігор і Корнєв Іван.

змагання авіамоделістів

Наші соколята показали себе гідними супротивниками. В небесних баталіях вони поступилися kише Чемпіонам Європи та України й привезли додому почесне ІV місце, а керівника гуртка Мітрашевського А.В. оголошено подяку за якісне суддівство. Тож будемо розглядати цю поїздку як тренувальні змагання перед великими перемогами.

авіазмагання

нагороди

змагання з авіамодельного спорту

диплом

Директор І.Л.Король

Filed in: Авіамоделювання Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Учнівська молодь крокує вперед! Учнівська молодь крокує вперед!
Крок до зірок Крок до зірок
Відкриті обласні  змагання з судномодельного спорту у класі швидкісних радіокерованих моделей F-2U Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту у класі швидкісних радіокерованих моделей F-2U
Підсумки проведення обласних Відкритих змагань з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» у класі моделей ЕК Підсумки проведення обласних Відкритих змагань з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» у класі моделей ЕК

One Response - "Наші соколи на навчаннях"

  1. Ольга сказав:

    Молодцы,так держать!

Leave a Reply

Добавить комментарий