І відпочинок і користь

Цими вихідними вихованці гуртка «Сувенірна скарбничка» Первомайського центру науково-технічної творчості учнівської молоді у супроводі педагогів та батьків виїздили в живописні місця за село Грушівка.

            Перше, що вразило гуртківців коли вони почали спускатися до берега річки – це ніжні й тендітні першоцвіти, які грілися на зеленому схилі: крокус, пролісок, ряст, калюжниця, гусяча цибулька. Діти так захопилися пізнанням рослин, що ставали на коліна аби краще розгледіти це диво природи.

            На превеликий жаль радісний настрій зіпсувала картина хаотично розкиданого по березі сміття, що залишилось після попередніх горе-відпочивальників. Вся група одноголосно вирішила прибрати берегову зону, аби весняний пейзаж зеленого буйства та першоцвітів милував очі відпочиваючих. Юні екоохоронці разом з дорослими дружно почали зачищати беріг, адже кожний усвідомлював відповідальність, необхідність та користь даної акції чистоти.

            Після виконаного завдання дітям провели екскурсію мальовничими схилами крутого скелястого берега. Вони насолоджувались місцевими краєвидами, які більше на спотворювали білі плями розкиданого сміття.

             Додому вихованці гуртка їхали змореними, але всю дорогу згадували про власноруч засмажені шпикачки, про веселі ігри, про гарну природу, а також і про те що вони провели свій відпочинок з користю.

 

Директор Інна Король

Filed in: Дозвілля, Корисні справи Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Посиденьки 2018 Посиденьки 2018
Заходи  щодо покращення безпеки дорожнього руху в ЦНТТУМ Заходи щодо покращення безпеки дорожнього руху в ЦНТТУМ
Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста. Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста.
Тиждень майстер класів присвячений 8 березню в ЗОШ№9 Тиждень майстер класів присвячений 8 березню в ЗОШ№9

One Response - "І відпочинок і користь"

  1. Ольга сказав:

    Вважаю важливими та необхідними ось такі сумісні еко-десанти,прогулянки у природу.Діти здружуються,починають розуміти необхідність зберігати рідну природу,учаться бачити її красу.Молодці!

Leave a Reply

Добавить комментарий