Щороку в квітні в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходить «Тиждень дизайнера» для вихованців гуртків художньо-технічного напрямку. Розпочинали тиждень художньої майстерності та новаторства керівники гуртків початкового технічного моделювання  Баранська О.А. та «Сувенірна майстерня» Нужна К.В.  Вони провели спільні  майстер-класи  у місцевому притулку. Діти, що навчаються в ЗОШ №9 та відвідують гуртки, разом з керівниками гуртків допомагали в проведенні  майстер класів для вихованців притулку.

Перший майстер-клас «Виготовлення блокнотів». Керівники гуртків заздалегідь приготували для вихованців вручну пошиті невеличкі блоки, виготовлені  м’які обкладинки  та форзаци, а також розповіли як можна створити їх самостійно. Суть творчої роботи заключалася в тому, щоб гуртківці зібрали блокнот та найприємніший момент, прикрасили за допомогою картинок, паперових квітів та листочків.

Другий майстер-клас був присвячений виготовленню рамки для фото. Діти познайомились з таким видом творчості, як скрапбукінг. На початку була влаштована міні-виставка різноманітних скрап-робіт. Нужна К.В. розповіла, які види робіт, стилі  існують в скрапбукінгу, ознайомила з матеріалами та інструментами що застосовуються в роботі.  Баранська О.А. зупинилась на новій для дітей техніці, яка має назву мікст-медіа. Саме в цій техніці вона запропонувала виготовити рамки.

Виготовляли  рамочки з товстого та міцного палітурного картону, що має сірий колір. Потім через трафарети спеціальними пастами за допомогою мастихіна наносили візерунки. Після висихання фарбували рамочку акриловими  фарбами. А потім рельєф підкреслювали фарбами з ефектом  металу. Для остаточного декору рамочок діти виготовили квіти з скрап-паперу. Загалом дуже цікава та клопітка праця принесла чудові результати і масу позитивних емоцій. Діти справді відчули себе дизайнерами і в повній мірі проявили свій творчий потенціал.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.