Ми – знову серед найкращих!

23 – 24 лютого у місті Києві відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль  «PROFEST CHAPKIS», у якому взяли активну участь вихованці та педагоги Первомайського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді:

Аніна Катерина, Драганова Вероніка, Грибачов Кирило, Гонарович Дар’я, Котович Валерія, Лесюк Марія, Лутінська Юлія, Манзій Дар’я,  Міцай Дар’я, Познаховський Остап, Рустамова Маргарита, Архіпова Тетяна Георгіївна, Добровольська Ольга Олександрівна.

Всі учасники фестивалю гідно представили місто та область і вибороли тринадцять перших місць!!! А педагоги, вихованці яких стали переможцями (Доброва Л.Л., Добровольська О.О., Луковський Р.В., Ольховська Л.М.)отримали подяки за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм і творчу майстерність, а також за підготовку до участі у міжнародному конкурсі-фестивалі «PROFEST CHAPKIS»

Щиро вітаємо вихованців та їх керівників гуртків з високими досягненнями! Бажаємо їм творчого натхнення і нових перемог!

Filed in: Наші досягнення, Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

“Украiнский сувенiр” “Украiнский сувенiр”
“Новорічна композиція” “Новорічна композиція”
Всі перші Всі перші
Міська виставка-конкурс “Новорічна композиція” Міська виставка-конкурс “Новорічна композиція”

Leave a Reply

Добавить комментарий