Новорічний вояж

26.12.2018  керівник гуртка «Сувенірна майстерня» Нужна К.В. провела відкрите заняття, під назвою «Новорічний вояж». Вихованцям педагог поставила завдання: поглибити знання з історії виникнення новорічних листівок, познайомитися з технікою мікс-медіа, навчитись виготовляти новорічні листівки різних форм та оздоблювати їх.

Діти добре справились з поставленою метою. Спочатку гуртківці ділилися підготовленими заздалегідь повідомленнями про історію листівок, яких видів вони бувають.

 

Потім прийняли участь у цікавій новорічній вікторині та пограли в  «Новорічну пошту», за умовами якої, необхідно було відшукати та скласти листівку з новорічними привітаннями з окремих пазлів та озвучити їх.

Цікаво було організовано повторення правил техніки безпеки. Перед початком практичної роботи, керівник гуртка запропонувала заглянути до чарівної скриньки, в якій були загадки про інструменти й матеріали. Кожен з вихованців витягував загадку, відгадував її та розповідав про правила користування інструментом та можливості використання матеріалів.

Приємним моментом стало те, що наприкінці заняття, веселі поросятка (символи наступаючого 2019 року), які спостерігали за роботою дітей під ялинкою, пригостили їх смаколиками.

Filed in: Наші досягнення, Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Профест Профест
Сонячні крокуси для найрідніших Сонячні крокуси для найрідніших
Кумедні іграшки Кумедні іграшки
Космічні мандрівки Космічні мандрівки

Leave a Reply

Добавить комментарий