Підсумки І (міського)  етапу обласного заочного гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії” серед вихованців закладів позашкільної освіти            

 

        12 жовтня 2018 року відбулося засідання членів журі з метою визначення переможців виставки-конкурсу, на яку надано 27 робіт 3-ма закладами позашкільної освіти  –  ЦНТТУМ, ДЮЦНВ, СЮН

На конкурс представлено роботи, виконані різними техніками: графікою, живописом, виробами з дерева, художньою вишивкою, ляльками-іграшками, декоративним розписом, паперовою пластикою, скрапбукінгом, художнім плетінням гачком, флористикою та виробами з природного матеріалу.

За рішенням журі переможцями стали такі вихованці ЦНТТУМ:

Номінація “Космічне декоративно-прикладне мистецтво”

І місце – Грибачов  Кирило та Черепаново Анфіса, за роботу “Рожева планета”, керівник Добровольська О.О.

І місце – Фортинська  Єлизавета, за роботу “На прогулянці”, керівник Ольховська Л.М.

І місце – Луковська Марина, за роботу “Дидактична гра “Космічні герої”, керівник Добровольська О.О.

ІІ місце – Петрушенко Владислав та Петрушенко Катерина, за роботу “Зелений чоловічок”,

керівник Добровольська О.О.

ІІІ місце – Маковей Вікторія, “Підставка під олівці “Монстрик”, керівник Нужна К.В.

ІІ місце – Луковська Олена, за роботу “Космічний кіт”, керівник Добровольська О.О.

ІІІ місце – Тончева Анастасія, за роботу “Космос”, керівник Сербенюк І.В.

Номінація “Космічна паперопластика”

І місце – Дяченко Кіра, за роботу “У відкритому просторі”, керівник Баранська О.А.

І місце – Полковська Владислава, за роботу “Квиток до місяця”, керівник Баранська О.А.

ІІ місце – Нужна Марія, за роботу “Магічна скринька “Дістатись до зірок”, керівник Нужна К.В.

ІІ місце – Журавель Денис, за роботу “Робот”, керівник Сільченко Ю.В.

ІІІ місце – Луковська Марина, за роботу “Солодкий сон”, керівник Добровольська О.О.

ІІІ місце – Черепанов Георгій, за роботу “Космо-риба”, керівник Добровольська О.О.

Номінація “Космічне образотворче мистецтво “Графіка”

І місце – Грибачов Кирило, за роботу “Крок до зірок”, керівник гуртка Сербенюк І.В.

І місце – Нужна Анастасія, за роботу “День і ніч”, керівник гуртка Нужна К.В.

Номінація “Космічне образотворче мистецтво “Живопис”

І місце – Нужна Анастасія, за роботу “Космічний рай”, керівник Нужна К.В.

ІІ місце – Нужна Марія, за роботу “Подорож космосом”, керівник Нужна К.В.

Номінація “Космічна техніка”

І місце – Луковська Марина, за роботу “Wall-e”, керівник Луковський Р.В.

І місце – Мурзак Андрій, за роботу “Науково-транспортний космічний корабель “Магеллан”, керівник Савва А.Ю.

ІІ місце – Луковська Олена, за роботу “Робот r2d2”, керівник Сільченко Ю.В.

Номінація “Космічна історія”

І місце – Бондар Софія, за роботу “Безмежна космічна фантазія”,  керівник Сербенюк І.В.

Filed in: Наші досягнення, Новини Tags: ,

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Майстер-клас на тему: “Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва”. Майстер-клас на тему: “Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва”.
Учнівська молодь крокує вперед! Учнівська молодь крокує вперед!
Осінні канікули Осінні канікули
Осіннє дерево Осіннє дерево

Leave a Reply

Добавить комментарий