«Український сувенір» та «Новорічна композиція»

З легким трепетом душі та хвилюючою радістю щороку вихованці ЦНТТУМ чекають проведення міських етапів конкурсів-виставок  творчих робіт                               «Український сувенір» та «Новорічна композиція»

Конкурс «Український сувенір» спонукає залучати дітей до вивчення та плекання давніх традицій українського мистецтва, дозволяє втілювати найяскравіші та часом неочікувані ідеї маленьких творців. Цього року на конкурс було подано 11 неповторних робіт вихованців гуртків ЦНТТУМ, маємо гарні результати:

 

                          І місце – Гульченко Олександр, Нужна Анастасія.

ІІ місце –  Дідухова Анастасія, Нужна Марія, Бурдак Любов, Ремська Олександра.

ІІІ місце – Ремська Олександра, Бурдак Любов, Нужна Марія.

Конкурс «Новорічна композиція» має глибоке моральне значення, тому що дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробудить в їхніх думах співчуття та розуміння життя в його проявах. Крім того це перший конкурс в навчальному році, який навіює дітям думки про Новий рік та спонукає заглибитися в атмосферу свята ще задовго до його настання. Цього року на конкурс було подано 13 творчих робіт вихованців, маємо чудові результати:

І місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, Нужна Анастасія та Марія.

ІІ місце – Грибачов Данило.

До речі, роботи «Ялинка-шедоу-бокс» та «Різдвяний вінок» були відібрані для участі в обласному етапі конкурсу. Чекаємо перемог!

Вітаємо всіх переможців конкурсів та бажаємо їм невпинного творчого росту та креативних ідей!!! Хай щастить!

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.