Результати участі ЦНТТУМ у заходах різного рівня в 2010-2013рр.

Моніторинг результативності участі ЦНТТУМ в заходах різного рівня за 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013 н.р.

 

Моніторинг результативності та участі колективу ЦНТТУМ  у 2012-2013 н.р. (з 01.06.12 по 31.05.13)  

Вересень 2012

 Всеукраїнські змагання з авіамодельного спорту у вільнолітаючих моделей:

І, ІІ місце – Данилюк Стас (Мітрашевський А.В.).

Обласна  виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»:

І місце :

– Еберт Микола (Шокотько В.Ф.);

– Кулик Давид (Шокотько В.Ф.);

– Крачун Олександр (Щирба В.М.);

– Тарасюк Богдан (Кравченко О.В.).

ІІ місце:

– Стернат Дмитро та Коломієць Андрій (Адамський В.В.);

– Лук’янчук Анна (Архіпова Т.Г.);

– Колектив гуртка «Школа моделювання творчої особистості» ( Король І.Л.).

ІІІ місце:

– Соломонович Руслан (Мітрашевський А.В.);

– Глізнуца Анастасія (Коваль К.П.);

– Вінграновська Катерина (Нагальнюк В.П.).

 Жовтень 2012

 І етап Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії” 

                 Номінація Космічне мистецтво”

 І місце –  Ремська Софія та Баранський Ростислав (Баранська О.А.);

ІІ місце – Білаш Катерина, Будігай Аліна, Терземан Христина (Люманова А.А.);

ІІІ місце –  Попова Вікторія (Коваль К.П.);

ІІІ місце – Тарасюк Богдан ( Кравченко О.В.);

Номінація «Космічна філософія»

І місце –  Пєшкова Анастасія (Вавіліна К.Ф.)

Номінація «Космічна історія»

І місце – Сахарова Юлія (Свистунова В.М.)

ІІ місце – Бойчук Василина (Свистунова В.М.)

Листопад:

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»:

Диплом І ступеня – Еберт Микола (Шокотько В.Ф.);

Диплом І ступеня – Кулик Давид (Шокотько В.Ф.);

Диплом ІІ ступеня – Еберт Микола (Шокотько В.Ф.);

Диплом ІІ ступеня – Крачун Олександр (Щирба В.М.)

Обласний конкурс «Енергія – 2012»

Грамота ОУОН МОДА – Шокотько В.Ф.

Грамота ОУОН МОДА – Свистунова В.М.

Диплом І ступеня – Кулик Давид (Шокотько В.Ф.);

Диплом ІІ ступеня – Гринько Артем (Шокотько В.Ф.);

Диплом ІІІ ступеня – Киричук Олег (Свистунова В.М.)

Грудень 2012

 І місце – ЦНТТУМ у міському огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію працівників освіти (Баранська О.А.)

І місце – Киричук Олег, переможець міського етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН (Свистунова В.М.)

 Січень 2013

 ІІІ місце – Алазарова О.І , Обласний конкурс науково-методичних розробок науково-технічного напрямку;

Грамоти УОН ОДА «За оновлення навчального процесу» – Баранська О.А., Ляшенко Т.С.

І місце – ЦНТТУМ в обласному огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію працівників освіти (Баранська О.А.)

    Обласний етап конкурсу «Космічні фантазії»

І місце – Задорожня Дарина (Свистунова В.М.)

ІІ місце –  Сахарова Юлія (Свистунова В.М.);Бойчук Василина (Свистунова В.М.);Попова Вікторія (Коваль К.П.); Білаш Катерина, Будігай Аліна та Терземан Христина (Люманова А.А.);Баранський  Ростислав та Ремська Софія (Баранська О.А.);Пєшкова Анастасія (Вавіліна К.Ф).

ІІІ місце – Тарасюк Богдан (Кравченко О.А.)

 Лютий 2013

 Всеукраїнський конкурс раціоналізаторів і винахідників (м. Київ)

І місце – Гринько Артем (Шокотько В.Ф.);

ІІІ місце – Кулик Давид(Шокотько В.Ф.).

Міжнародний етап конкурсу «INTEL-Еко Україна – 2013» (м. Київ)

І місце – Гринько Артем(Шокотько В.Ф.)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідників та раціоналізаторів (м. Миколаїв)

І місце Гринько Артем(Шокотько В.Ф.)

І місце Кулик Давид(Шокотько В.Ф.)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт  відділення МАН секція фізика (м. Миколаїв)    ІІІ місце – Киричук Олег (Свистунова В.М.)

Нагороди керівників гуртків(5):

Дипломи Всеукраїнського центру позашкільної  МОН:Шокотько В.Ф., Мітрашевський А.В., Савва А.Ю.

Диплом Національного екологічного центру МОН – Шокотько В.Ф.

Грамота МОН – колективу і директору ЦНТТУМ (Алазарова О.І.)

 Березень 2013

Міський фестиваль юних фізиків  «Еврика – 2013»

І місце – міський конкурс «Еврика» Гринько Артем (Шокотько В.Ф.)

І місце – міський конкурс «Еврика» Кулик Давид (Шокотько В.Ф.)

Міський етап Всеукраїнського  конкурсу «Українська народна іграшка»

І місце – Ігнатюк Анастасія (Коваль К.П.)

ІІ місце – Алазарова Олена Іванівна

Міський етап Всеукраїнського  конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

І місце – Гринько Артем (Шокотько В.Ф.)

І місце – Конєв Іван (Адамський В.В.)

І місце – Жемчугов Богдан (Савва А.Ю.)

І місце – Починок Ілона (Мурзак К.В.)

І місце – Романова Катерина (Архіпова Т.Г.)

ІІ місце – Остапенко Дмитро (Шокотько В.Ф.)

ІІ місце – Ткеачова Тетяна (Адамський В.В.)

ІІ місце – Глізнуца Анастасія (Коваль К.П.)

ІІ місце – Голобородько Богдан (Адамський В.В.)

ІІ місце – Тарасюк Богдан (Кравченко О.В.)

ІІІ місце – Бєлова Наталія (Нагальнюк В.П.)

ІІІ місце – Вєтушняк Анастасія (Архіпова Т.Г.)

Міський етап Всеукраїнського  конкурсу Початкового технічного моделювання

І місце – Солонюк Володимир (Адамський В.В.)

І місце – Москаленко Анастасія, Гаврилюк Аркадій (Коваль К.П.)

І місце – Баранський Ростислав (Баранська О.А.)

І місце – Голобородько Ігор (Адамський В.В.)

ІІ місце – Стернат Дмитро (Адамський В.В.)

ІІ місце – Сорока Катерина (Кравченко О.В.)

ІІ місце – Нужна Анастасія (Баранська О.А.)

ІІ місце –Гладка Олена (Коваль К.П.)

ІІІ місце – Кравчук Анна (Коваль К.П.)

ІІІ місце – Москаленко Діана (Нагальнюк В.П.)

 Квітень 2013

 Нагородження путівкою та поїздка у Всеукраїнський табір «Артек» – Корнєв Іван (Мітрашевський А.В.)

Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання І місце – Баранський Ростислав  (Баранська О.А.)

Обласні змагання з початкового-технічного моделювання

І місце – Баранський Ростислав, в обласних змаганнях з ПТМ (Баранська О.А.)

ІІІ місце – Ремська Софія, в обласних змаганнях з ПТМ (Баранська О.А.)

ІІІ місце – Корчевна Вікторія, в обласних змаганнях з ПТМ (Баранська О.А.)

Грамота Миколаївського ОЦНТТУМ Архіповій Т.Г. за інноваційний підхід до технології навчання.

Грамота Миколаївського ОЦНТТУМ Баранській О.А. за інноваційний підхід до технології навчання

Відкриті змагання з авіамодельного спорту на Кубок Б.Я.Невельського (обласний рівень)

І місце – Голобородько Богдан(Мітрашевський А.В.)

І місце – Голобородько Ігор (Мітрашевський А.В.)

І місце та Кубок – команда авіамоделістів  (Мітрашевський А.В.)

ІІІ місце – Стернат Дмитро (Адамський В.В.)

ІІІ місце – Коломієць Андрій (Адамський В.В.)

Міський етап конкурсу «Повір у себе і у тебе повірять інші»

І місце – Кучер Марія,  у міському етапі конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші»(Нагальнюк В.П.)

Міський етап конкурсу учнівських газет

ІІІ місце – учнівський парламент ЦНТТУМ у міському етапі конкурсу учнівських газет (Король І.Л.)

 Травень 2013

Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»

Диплом лауреатаГринько Артем (Шокотько В.Ф.)

Диплом лауреата – Кулик Давид (Шокотько В.Ф.)

Диплом лауреата – Корнєв Іван (Мітрашевський А.В.)

Відкриті судно модельні змагання на Кубок України (міжнародний рівень):

– ІІ місце – Адамський В.В.;

– ІІІ місце – Трифонов Всеволод(Мітрашевський А.В.)

Обласні змагання з судномодельного спорту в м. Миколаєві (Савва А.Ю.):

І місце – Завадський Максим;

І місце – Поліщук Олександр;

ІІ місце – Завадський Максим;

ІІ місце – Ул’яницький Гордій;

ІІ, ІІ, ІІ місце – Поліщук Олександр;

ІІ місце в обласних змаганнях – команда ЦНТТУМ м. Первомайська.

ІІІ місце – Поліщук Олександр;

ІІІ місце за результатами комплексного заліку – команда судномоделістів ЦНТТУМ м. Первомайська;

Міський етап конкурсу «Знай і люби свій край!»

І місце – Мурзак Андрій (Мурзак К.В.);

І місце – Гаврилюк Аркадій, Москаленко Анаствсія (Коваль К.П.);

І місце – Глізнуца Анастасія  (Коваль К.П.);

І місце –  колектив на робота вихованців  Дитпритулка (Ляшенко Т.С.);

І місце – Паламарчук Анастасія (Нагальнюк В.П.);

ІІ місце – Бондар Олена (Архіпова Т.Г.);

ІІІ місце – Шмирко Даша (Кравченко О.В.).

 Міський етап Всеукраїнського конкурсу сайтів серед позашкільних навчальних закладів:

І місце – (адміністратори Король І.Л., Савва А.Ю.)

 

        Рівень

 Перемоги   

Міжнар.

Всеукр.

Обласний

Міський

Всього

 

 

 

 

 

Перемог

109

Вихованці:

Перемоги

Участь

 3

 12

 42

 36

 93

6

36

12

13

67

Педагоги:

Перемоги,нагороди

Участь

 1

 5

 8

 2

 16

1

4

5

2

12

 

Моніторинг результативності та участі колективу ЦНТТУМ  у 2011-2012 н.р. (з 01.06.11 по 31.05.12)  

Вихованці ЦНТТУМ 

Всеукраїнський рівень

Відкриті  Всеукраїнські змагання із судномодельного спорту:

І місце , Данилюк Станіслав (к/г Мітрашевський А.В.)

Всеукраїнські змагання учнівської молоді по судномодельному спорту в класі моделей до 600 мм  в м.Глухів:

І та ІІ місце, Гордієнко Дмитро (к/г Савва А.Ю.);

І місце, команда судномодельного гуртка   (к/г Савва А.Ю.);

Відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту в класі радіокерованих моделей:

ІІІ місце , Данилюк Станіслав (к/г Мітрашевський А.В.);

Всеукраїнський Кубок по судномоделізму пам’яті Олександра Дремлюги

– «Кубок переможців», команда судномоделістів (керівник Мітрашевський А.В., Адамський В.В.)

Всеукраїнська природнича гра «Геліантус»:

ІІІ місце –  Кудлай Єлизавета(Свистунова)

І(заочний)етап Всеукраїнського конкурсу «Природа – людина – виробництво – екологія »

Переможець – Крачун Олександр (Щирба В.М.).

Всеукраїнський конкурс «Технік-юніор»:

Результат «Відмінно» (І місце): Рудницький Богдан, Ломовий Андрій, Матвієнко Вікторія, Солтановська Анастасія, Кудлай Єлизавета –(Свистунова В.М.)

Всеукраїнський  конкурс  «Природа – людина – виробництво – екологія » в м. Києві:

ІІ місце – Крачун Олександр, (Щирба В.М.)

Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок в м. Києві:

ІІ місце – Гринько Артем, ІІ місце – Остапенко Андрій у (Шокотько В.Ф.)

Нагородження путівкою у Міжнародний табір «Атрек» вихованців ЦНТТУМ за перемогу у Всеукраїнському конкурсі винахідників та раціоналізаторів

Остапенко Андрій.

Гринько Артем.

Відкритий Кубок України в класі моделей FSR

 (керівник гуртка Мітрашевський А.В.)

Данилюк Станіслав – ІІ, ІІІ місце

Трифонов Всеволод – ІІІ місце

V  Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України» ІІ(очний) етап:

Дипломанти виставки-фестивалю: Кулик Давид, Еберт Микола, Гринько Артем, Остапенко Андрій, Данилюк Станіслав, Ульяніцький Гордій .

Х Всеукраїнська конференція-конкурс «Зоряний шлях» (заочний етап)

організований Національним аерокосмічним центром ім. Макарова

 Диплом лауреату: Кудлай Єлизавета .

Обласний рівень

ІІ (обласний) етап тестування МАН:

– Солтановська Анастасія (Свистунова В.М.)

Обласний тур Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

І місце – Кудлай Єлизавета, І місце – Бойчук Василина, ІІ – Баранський Ростислав, ІІІ – Дитпритулок, колективна робота «Космохід», ІІІ – Гулевич Ольга, ІІІ місце – Любімова Вікторія.

Обласний рівень Всеукраїнських відкритих змагання з судномодельного спорту м.Миколаїв

(Керівник гуртка Савва А.Ю.)

Гордієнко Дмитро І,І,І,І,І  місце (5 х І)

Поліщук Олександр – І, ІІ, ІІІ,ІІІ,ІІІ місце

Завадський Максим – ІІ, ІІІ місце.

Команда судномоделістів – І, ІІ, ІІІ місце.

Міський рівень

 І (міський) етап тестування МАН:

І місце, Дзюба Яна – вихованка гуртка «Сузір’я» (керівник Яцура О.С.);

– І місце, Солтановська Анастасія – вихованка гуртка «Міжшкільний факультатив з фізики» (Свистунова В.М.)

І (міський) етап конкурсу «Космічні фантазії»:

І місце, Бойчук Василина – вихованка гуртка «Міжшкільний факультатив з фізики» (Свистунова В.М.)

І місце,  Баранський Ростислав – вихованець гуртка ПТМ (керівник Баранська О.А.);

ІІ місце, Гілевич Олена – вихованка гуртка «Технічний дизайн» (керівник гуртка Мележникова С.А.)

ІІ місце, колективна робота гуртківців ПТМ з Дитячого притулку (керівник Ляшенко Т.С.)

ІІІ місце, Тарасюк Богдан – вихованець гуртка ДПМ (керівник Кравченко О.В.)

Міський конкурс «На свято Миколая творча іскорка палає»:

ІІ місце – Вишневська Олена

Міський фестиваль –конкурс «Еврика – 2012»

Гринько Артем – І  місце (Шокотько В.Ф.)

Кулик Давид –  І місце  (Шокотько В.Ф.)

Крачун Олександр –  ІІ місце (Щирба В.М.)

Міський конкурс шкільних газет

ІІ місце  – газета учнівського парламенту «Perpetummobile»  (Король І.Л.)

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

І місце

Еберт Микола  (Шокотько В.Ф.)

Тихончик Михайло (Савва А.Ю.)

Стернат Дмитро, Коломієць Богдан (Адамський В.В.)

Вінграновська Катерина ((Нагальнюк В.П.)

Бикова Олена (Кравченко О.В.)

Тарасюк Богдан (Кравченко О.В.)

Колективна робота вихованців гуртка (Король І.Л.)

ІІ місце

Крачун Олександр (Щирба В.М.)

Соломович Руслан (Мітрашевський А.В.)

Голобородько Богдан та Голобородько Ігор (Душенко О.В.)

Савранська Карина (Коваль К.П.)

Лук’янчук Анна (Архіпова Т.Г.)

Вершебенюк Карина, Шиманська Аліна (Мурзак К.В.)

ІІІ місце

 Кулик Давид (Шокотько В.Ф.)

Швай Анна (Нагальнюк В.П.)

Колектив вихованців гуртка  (Архіпова Т.Г.)

Нужна Анастасія (Баранська О.А.)

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічного моделювання

І місце

Коломієць Богдан (Адамський В.В.)

Колективна робота вихованців (Король І.Л.)

ІІ місце

Романова Катерина (Архіпова Т.Г.)

Боровська Анна (Ляшенко Т.С.)

ІІІ місце

Ремська Софія (Баранська О.А.)

Баранський Ростислав, (Баранська О.А.)

Гульпа Катерина(Ляшенко Т.С.)

 

Педагоги ЦНТТУМ

 Всеукраїнський рівень

Грамота МОНУ директору ЦНТТУМ Алазаровій О.І..

Відкриті Всеукраїнські змагання із судномодельного спорту: І місце – Адамський В.В.

грамота Мітрашевському А.В. за високий рівень суддівства у відкритих Всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту;

Подяка Щирбі В.М. від Національного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді

 

Диплом лауреатуV  Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України»

Шокотько В.Ф., Савві А.Ю., Мітрашевський А.В.

Всеукраїнський конкурс «Іntel-Техно Україна 2012» національного етапу міжнародного конкурсу IntelISEF: подяка директору ЦНТТУМ Алазаровій О.І.

Відкритий Кубок України в класі моделей FSR: І місце – Адамський Віталій ; диплом  – Мітрашевському А.В. за вагомий внесок у підготовку та проведення відкритого Кубку України серед моделей секції «FSR».

Обласний рівень

Обласний конкурс науково-методичних розробок:

Грамота УОН ОДА за перемогу Савві А.Ю., Баранській О.А., Архіповій Т.Г.

Міський рівень

Грамота  виконавчого комітету Первомайської міської ради Алазаровій О.І., Шокотько В.Ф.

 

Моніторинг результативності та участі колективу ЦНТТУМ  у 2010-2011 н.р. (з 01.09.10 по 31.08.11)

Вересень  2010

Відкритий Чемпіонат України по авіамоделізму (м. Алчевськ):

Трифонов Всеволод – 8 місце,  Чорний Євген – 7 місце,  Бауман Євген та Чорний Євген – 9 місце.    

Жовтень 2010

Міський етап тестування МАН(1): Киричук Олег став слухачем секції фізика  територіального відділення МАН (Керівник гуртка Свистунова В.М.)

Всеукраїнська виставка-конкурс з ПТМ:

І місце – Лаврінко Катерина (Керівник – Архіпова Т.Г.);

І місце – Тарнавська Ольга (Керівник Кравченко о.В.);

І місце – колективна робота гуртка «Юний дизайнер» (Керівник Меланіч К.В.).

Обласні змагання з судномодельного спорту «Золота хвиля»:

ІІ місце – команда ЦНТТУМ (керівник Савва А.Ю.);

ІІ місце – Поліщук Олександр (керівник Савва А.Ю.);

Обласний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед  

ПНЗ:    І місце – Ляшенко Т.С.;

            І місце – Меланіч Катерина Віталіївна;

            І місце – Мітрашевський Андрій Вікторович;

            І місце – Кравченко Ольга Вікторівна.

 Міський етап заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

           І місце – Феньків Ганна ( Керівник – Доброва Л.Л.);

           І місце – Кудлай Єлизавета (керівник Свистунова В.М.);

           ІІІ місце – Заїка Дмитро (Керівник  – Король І.Л.);

           ІІІ місце – Бойчук Василина ( Керівник – Свистунова В.М.).

Листопад 2010 

– І місце у міському етапі конкурсу «Новорічна композиція» (Мурзак К.В.);

– ІІІ місце  у міському етапі конкурсу «Новорічна композиція» (Баранська О.А.);

– І місце  у міському етапі конкурсу «Український сувенір» (Архіпова Т.Г.);

– ІІ місце у міському етапі конкурсу «Український сувенір» (Архіпова Т.Г.);

– ІІІ місце у міському етапі конкурсу «Український сувенір» (Доброва Л.Л.);

– Киричук Олег отримав посвідчення слухача МАН секції «Фізика» Миколаївського територіального відділення МАН  (інд.заняття з фізики, Свистунова В.М. ).

Грудень 2010 

– ЦНТТУМ визнано переможцями обласного огляду-конкурсу ПНЗ з науково-технічної творчості у  2010 році з врученням диплому «Сузіря позашкілля»;

– Король І.Л. –  грамота управління освіти і науки облдержадміністрації за оновлення змісту  методичної роботи в закладі, творчу ініціативу в удосконаленні форм та методів роботи з  вихованцями;

– Меланіч К.В., Мітрашевський А.В., Савва А.Ю., Шокотько В.Ф. – грамота управління освіти і науки облдержадміністрації за впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій в проведення гурткових занять та високу результативність вихованців у всеукраїнських масових закладах;

– ІІ місце  – Мізюк Олена вихованка гуртка  «Школа моделювання творчої особистості» в І етапі обласного конкурсу присвяченого Міжнародному дню порозуміння із ВІЛ-інфікованими, з номінації «Соціальна реклама»  (Король І.Л.)

– нагородження обдарованих дітей головою облдержадміністрації ()

Січень 2011 

ІІ місце, Лук’янчук Анна (керівник гуртка Архіпова Т.Г.), міський етап конкурсу «Український сувенір»;

– ІІ місце, вихованці  гуртка ( керівник гуртка Архіпова Т.Г.), міський етап конкурсу «Український сувенір»;

– ІІІ місце, Дорошенко Анна (керівник гуртка Доброва Л.Л.), міський етап конкурсу «Український сувенір»;

– І місце, Гармидер Тетяна (керівник гуртка Мурзак К.В.), міський етап конкурсу «Новорічна композиція»;

– ІІІ місце, вихованці гуртка (керівник Баранська О.А.), міський етап конкурсу «Новорічна композиція».

Лютий 2011 

ІІ місце ( Еберт Микола ) та   ІІІ місце ( Гринько Артем ) у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких, раціоналізаторських, винахідницьких розробок м.Київ (керівник гуртка  Шокотько В.Ф.)

Березень 2011 

  – бронзова медаль, Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2011» , номінація «Удосконалення розвитку позашкільної освіти» (заклад);

– ІІІ місце, Кудлай Єлизавета, Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» в номінації «Космічні фантазії»;

– І місце у міському етапі конкурсу «Знай і люби свій край», колективна робота вихованців гуртка початкового технічного моделювання , група з дитячого притулку (к/г Ляшенко Т.С.).

– ІІІ місце, Бойчук Василина, в обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» (к/г Свистунова В.М.);

– І місце, Кудлай Єлизавета, в обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» (Керівник Свистунова В.М.)

– ІІІ місце, Заїка Дмитро, в обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» (Керівник Король І.Л.);

– ІІІ місце, Феньків Ганна, в обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» (Керівник Доброва Л.Л.);

– І місце, Кудлай Єлизавета, в обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» (Керівник Свистунова В.М.)

Квітень 2011 

І місце, Трифонов Всеволод (керівник гуртка Мітрашевський А.В.),  в обласних змаганнях з авіамодельного спорту в класі радіокерованої гоночної моделі літака;

І місце , Данелюк Станіслав (керівник гуртка Мітрашевський А.В.), в обласних змаганнях з авіамодельного спорту в класі радіокерованої гоночної моделі літака;

І місце , Данелюк Станіслав (керівник гуртка Мітрашевський А.В.), в обласних змаганнях з авіамодельного спорту класі радіокерованої моделі планера F-3j;

І І місце , Скородинський Ростислав (керівник гуртка Баранська О.А.),  у обласному етапі  Всеукраїнських змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання;

 ІІІ місце, Слутяк Владислав (керівник гуртка Максименка Ю.О.), в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій серед вихованців позашкільних навчальних закладів;

диплом з відзнакою, Киричук Олег (керівник гуртка Свистунова В.М.), обласний форум юних шанувальників фізики;

І місце в міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (колектив)

Травень 2011

ІІ місце – команда судномоделістів, на обласних змаганнях по судномодельному спорту;

І,І,ІІ місце – Гордієнко Дмитро, на обласних змаганнях по судномодельному спорту;

ІІ,ІІІ місце – Поліщук Олександр, на обласних змаганнях по судномодельному спорту;

ІІІ місце – Завадський Максим, на обласних змаганнях по судномодельному спорту;

ІІІ місце – Еберт Микола, на Всеукраїнській виставці-конкурсі з енергозбереження в місті Києві;

ІІІ місце – Скородинський Ілля, на Всеукраїнській виставці-конкурсі з енергозбереження в  Києві;

ІІІ місце – Гринько Артем, на Всеукраїнській виставці-конкурсі з енергозбереження в місті Києві;

диплом за високі творчі досягнення – Баца Ольга, на Всеукраїнському фестивалю-виставці в Києві;

диплом за високі творчі досягнення –Гринько А., на Всеукраїнському фестивалю-виставці в Києві;

диплом за високі творчі досягнення – Еберт М., на Всеукраїнському фестивалю-виставці в Києві;

подяка за вагомий внесок – кер.гуртка Мітрашевському А.В., на Всеукраїнському фестивалю-виставці в Києві;

подяка за вагомий внесок – кер.гуртка Шокотько В.Ф., на Всеукраїнському фестивалю-виставці в Києві;

ІІ місце – Трифонов Всеволод ,  на Кубок України з судномодельного спорту (Миколаїв);

ІІ місце – Данилюк  С., на Кубокові України з судномодельного спорту (Миколаїв); грамота  за судійство Мітрашевському А.В. – Кубок України з судномодельного спорту (Миколаїв)

Filed in: Результати участі у заходах Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків  початково-технічного профілю. Виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного профілю.
Проходять роки, змінюються покоління. Підростає юнь. Проходять роки, змінюються покоління. Підростає юнь.
Змагаються освітяни Первомайська Змагаються освітяни Первомайська
Двомісячник очистки в ЦНТТУМ Двомісячник очистки в ЦНТТУМ

Leave a Reply

Добавить комментарий