Січень 2014
Обласний конкурс «Космічні фантазії»:
1. | І місце – | Задорожня Дарина | ( к/г Свистунова Валентина Михайлівна) |
2. | І місце – | Задорожня Дарина | ( к/г Свистунова Валентина Михайлівна) |
3. | ІІ місце – | Самєдов Ельтон | (к/г Баранська Ольга Анатолівна) |
4. | ІІ місце – | Бойчук Василина | ( к/г Свистунова Валентина Михайлівна) |
5. | ІІІ місце – | Оголенко Артур | ( к/г Нагальнюк Валентина Петрівна) |
6. | ІІІ місце – | Нужна Марія | ( к/г Баранська Ольга Анатолівна) |
7. | ІІІ місце – | Дорошенко Ганна | ( к/г Архіпова Тетяна Георгіївна) |
8. | ІІІ місце – | Моспан Євгенія | ( к/г Король Інна Леонідівна) |
9. | ІІІ місце – | Будейний Марко | ( к/г Свистунова Валентина Михайлівна) |
Лютий
Міський конкурс педагогічної майстерності «Джерела творчості»
І місце – керівник судномодельного гуртка Сава А.Ю.
Березень
Всеукраїнському конкурсі Intel Еко-Україна 2014 – ІІІ місце – Гринько Артем (керівник гуртка Шокотько В.Ф.)
Обласний конкурс науково-методичних розробок – ІІІ місце – Король І.Л.
Квітень
Обласні змагання з початкового технічного моделювання – І місце – Самєдов Ельтон (керівник гуртка Баранська О.А.)
Міський конкурс-виставка «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
І місце – Гринько Артем, ЦНТТУМ, керівник гуртка Шокотько В.Ф.
І місце – Гудков Віктор, ЦНТТУМ, керівник гуртка Савва А.Ю
І місце – Колектив гуртка «Технічний та художній дизайн», ЦНТТУМ, керівник гуртка Ольховська Л.М.
І місце – колектив гуртка «Моделювання іграшок сувенірів», ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.
І місце – Мурзак Андрія, ЦНТТУМ, керівник гуртка Мурзак К.В.
І місце – Шмирко Дарину, ЦНТТУМ, керівник гуртка Кравченко О.В.
ІІ місце – Нужну Марію, ЦНТТУМ, керівник гуртка Баранська О.А.
ІІ місце- колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів», ЦНТТУМ, керівник гуртка Архіпова Т.Г.
ІІ місце – Малихіна Віка, вихованка ЦНТТУМ (Дитпритулок), керівник гуртка Ляшенко Т.С.
Міський конкурс «Знай і люби свій край»
ІІ місце – Вінграновська Катерина
ІІІ місце – Ремська Софія
Міський конкурс «Повір у себе і в тебе повірять інші» І місце – …………. (О.І.Алазарова)
Міський конкурс-фестиваль «Еврика» І місце – Вергелес С. (Шокотько В.Ф.)
Травень
Обласний конкурс «Джерело творчості»
ІІ місце – керівник судномодельного гуртка Савва А.Ю.
Обласні змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва в класі моделей ЕК 600, ЕН – 600, F4В,F2U
І місце – команда ЦНТТУМ
І місце, І місце – Завадський Максим
І місце, І місце – Ілюшко Гордій,
І місце, ІІ місце – Гудков Віктор
ІІ місце – Тихончик Михайло
Обласні змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва в класі швидкісних радіокерованих моделей
ІІІ місце – команда ЦНТТУМ
ІІІ місце – Завадський Максим
ІІІ місце – Завадський Максим (ЕСО mini expert)
Комплексний залік обласних змагань з судномодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва
ІІІ місце – команда ЦНТТУМ
Обласні змагання з початкового технічного моделювання
І місце – Самєдов Ельтон (Баранська О.А.)
Обласний конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
І місце – Гринько Артем (Шокотько В.Ф.)
І місце – Колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (Архіпова Т.Г.)
ІІ місце – Колектив гуртка «Технічний та художній дизайн» (Ольховська Л.М.)
ІІ місце – Гудков Віктор (Савва А.Ю.)
ІІ місце – Шмирко Дарина (Кравченко О.В.)
Обласний конкурс початкового технічного моделювання
І місце – Нужна Марія (Баранська О.А.)
І місце – Колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (Архіпова Т.Г.)
І місце – Мурзак Андрій (Мурзак К.В.)
Вересень
Всеукраїнські змагання з судномодельного спорту у місті Славута Хмельницької області:
– І місце – Савва А.Ю.;
– І місце – Ілюшко Гордій.
Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту: м.Малин
– ІІІ місце команда ЦНТТУМ
– І місце – Голобородько Ігор;
-І місце – Голобородько Богдан;
– ІІ,ІІ місце Корнєв Іван;
– ІІ, ІІ, ІІІ місце Данилюк Станіслав.
Грамота колективу ЦНТТУ від УО ПМР за активне залучення учнів, вихованців та педагогів до участі в конкурсах та проектах різних рівнів.
Міжшкільні змагання з судномодельного спорту «Осіння регата»:
І місце – Савва Дмитро (ЦНТТУМ);
ІІ місце – Москаленко Святослав (ЦНТТУМ);
ІІІ місце – Адаменко Леонід (ЗОШ №15).
Жовтень
Обласні змагання з авіамодельного спорту (Мітрашевський А.В.):
1. ІІ місце – команда;
2. ІІ, ІІ місця – Голобородько Богдан;
3. ІІ місце – Голобородько Ігор;
4. ІІІ місце – Іванченко Савва.
Обласні змагання з судномодельного спорту «Золота хвиля»
5.ІІІ місце – команда ЦНТТУМ
6. ІІІ місце – Іллюшко Гордій
7. ІІ місце – Завадський Максим
Листопад
1. Звання в КМС України з судномодельного спорту – Іллюшко Гордій (посвідчення)
2. Диплом ІІ ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» – Гринько Артем
3. Грамота МОЦНТТУМ Савві А.Ю. за якісну підготовку переможців та призерів в обласних змаганнях з судномодельного спорту
4. Грамота МОЦНТТУМ Мітрашевському А.В. за якісну підготовку переможців та призерів в обласних змаганнях з судномодельного спорту
Грудень
1. ІІ місце – Лазарець Дарина (Архіпова Т.Г.) міський конкурс «Український сувенір»
2,3,4. І місце – Москаленко святослав, ІІ місце – Дмитренко Вадим, ІІІ – Адаменко Ігор місце у міжшкільному конкурсі юних судномоделістів «Крижані перегони» (Савва А.Ю.)