Стало доброю традицією, напередодні  Дня Святого Валентина готувати власноруч валентинки. Не виняток – дітки в притулку. На гуртку початкового технічного моделювання , керівник Баранська О.А., гуртківці виявили бажання виготовити найкращі валентинки. Тож, розпочали.

     Основу для валентинок – сердечка вирізали з упаковочного гофро-картону. Всі різного розміру та форми. Взагалі, вирішили, що повторюватись валентинки не будуть. Кожна повинна бути єдиною та неповторною. Гуртківці покрили основи грунтом, щоб були менші  витрати фарби. Потім вибрали для себе кольори та пофарбували сердечка. Наступним етапом було декорування фрагментами мережив та нанесення візерунків текстурною пастою через трафарет. Залишилось найприємніше – прикрасити сердечка-валентинки стрічечками, квітами з органзи та паєтками.

     А тепер погляньте на щасливі обличчя цих діток,очі їх світяться промінчиками маленького дитячого щастя. Вони задоволені результатами своєї праці, і вже уявляють, як будуть дарувати свої валентинки комусь дуже особливому… Тому, кого найбільше люблять.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.