11 жовтня 2019 року відбулося засідання членів журі з метою визначення переможців міського етапу обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», на яку надано 36 робіт 3-ма закладами позашкільної освіти – ЦНТТУМ, ДЮЦНВ, СЮН
На конкурс представлено роботи, виконані різними техніками: графіка, живопис, художня вишивка, декоративний розпис, паперова пластика, скрапбукінг, художнє плетіння гачком, вироби з фетру та бісероплетіння.
На підставі рішення журі вихованці ЦНТТУМ здобули 23 перемоги:
Номінація “Космічна іграшка”
І місце – Котович Валерія, за роботу “Дидактична гра “Підбери форму”, керівник гуртка Добровольська О.О.
І місце – Грибачов Кирило, за роботу “Прибулець”, керівник гуртка Добровольська О.О.
ІІ місце – Савчак Анастасія, за роботу “Планета кохання”, керівник гуртка Добровольська О.О.
ІІ місце – Махтіна Аліса, за роботу “Зустріч у космосі”, керівник гуртка Баранська О.А.
ІІІ місце – Міцай Катерина, за роботу “Космо-феня”, керівник гуртка Добровольська О.О.
ІІІ місце – Сологуб Анастасія, за роботу “Космічна крихітка”, керівник гуртка Добровольська О.О.
Номінація “Космічне декоративне панно”
І місце – Луковська Марина, Шминда Катерина, за роботу “Дивовижна знахідка”, керівник гуртка Савенко Н.П.
ІІ місце – Дордюк Олександра та Марія, за роботу “У космосі “, керівник гуртка Нужна К.В.
ІІІ місце – Ткаченко Варвара, за роботу “Вікно у космос”, керівник гуртка Нужна К.В.
Номінація “Космічне конструювання”
І місце – Коваленко Олександр, за роботу “Місячне сяйво “, керівник гуртка Семенова О.А.
І місце – колектив гуртка «Радіоконструювання, за роботу “Ніщо людське інопланетянам не чуже”, керівник гуртка Семенова О.А.
Номінація “Космічна паперопластика”
І місце – Полковська Владислава, за роботу “Зореліт”, керівник гуртка Баранська О.А.
І місце – Шиманська Аліна, за роботу “Підставка під телефон “My secret”, керівник гуртка Нужна К.В.
Номінація “Космічне образотворче мистецтво “Графіка”
І місце – Грибачов Кирило, за роботу “Космічні мрії”, керівник гуртка Добровольська О.О.
І місце – Ткаченко Варвара, за роботу “Людина весь Всесвіт”, керівник гуртка Нужна К.В.
ІІІ місце – Грибачов Кирило, за роботу “У світ космосу через скляну призму”, керівник гуртка Добровольська О.О.
Номінація “Космічне образотворче мистецтво “Живопис”
І місце – Іващенко Софія, за роботу “Яскравий Всесвіт”, керівник гуртка Архіпова Т.Г
І місце – Гонорович Дар`я, за роботу “Під прицілом телескопа”, керівник гуртка Доброва Л.Л.
ІІ місце – Гонорович Дар`я, за роботу “Космічний пейзаж”, керівник гуртка Доброва Л.Л.
Номінація “Космічна техніка”
І місце – Мартючкова Вікторія, за роботу “Космічний транспорт”, керівник гуртка Архіпова Т.Г.
І місце – Мурзак Андрій, за роботу “Космічний корабель “Скаут”, керівник гуртка Савва А.Ю.
ІІ місце – Драганова Вероніка, за роботу “В гості до землян”, керівник гуртка Ольховська Л.М.
ІІ місце – Черепанова Анфіса, за роботу “Ракета”, керівник гуртка Добровольська О.О.