Результати Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Готуємось до Нового року

Новорічна композиція

Наближається Новий рік – улюблене свято усіх дітей та дорослих. Доброю традицією нашого закладу стала підготовка до свята та участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція».

На конкурс були подані роботи дітей від гуртків художньо-технічного профілю, де керівниками є Архіпова Т.Г., Баранська О.А., Доброва Л.Л., Кравченко О.В., Луковська В.О., Нужна К.В. Роботи були представлені в різних номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічний вінок», «Новорічна композиція» та ін.

Ялинка

Вже є результати міського етапу конкурсу, призові місця:

І місце – Гульченко Олександр, Мельников Максим, Ремська Олександра, Сокерчак Валерія, за роботу «Прикраси на ялинку», керівник Баранська О.А.

Призери конкурсу

ІІ місце – Чоботар Вероніка, Горюн Валерія, за роботу «Іграшки для ялинки», керівник Доброва Л.Л.

ІІІ місце – Нужна Марія, за роботу «Еко-ялинка», керівник Нужна К.В.

ІІІ місце – Нужна Анастасія, з а роботу «Кавове натхнення», керівник Нужна К.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Filed in: Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «PROFEST OF THE BEST» ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «PROFEST OF THE BEST»
Про  підсумки  обласної виставки-конкурсу  науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  серед учнів закладів загальної середньої освіти Про  підсумки  обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» серед учнів закладів загальної середньої освіти
Кубок пам’яті Б.Я. Невельського Кубок пам’яті Б.Я. Невельського
Про підсумки І (міського)  етапу  обласної виставки-конкурсу науково-технічної  творчості з початкового технічного моделювання  серед учнів ЗЗСО, ЗПО міста Про підсумки І (міського)  етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості з початкового технічного моделювання серед учнів ЗЗСО, ЗПО міста

Leave a Reply

Добавить комментарий