Семінар керівників позашкільних навчальних закладів

 22 лютого 2017 року на базі ЦНТТУМ відбувся семінар “Створення умов для професійного самовизначення учнівської молоді”. У ньому взяли участь керівники та методисти позашкільних навчальних закладів.

семінар

семінар

   Під час виконання різноманітних інтерактивних вправ було досліджено теоретичні основи професійного самовизначення за Є.О. Клімовим. Корисним для учасників семінару став пізнавальний матеріал про найпопулярніші професії майбутнього. Учасники семінару також здійснили SVOT-аналіз ефективності педагогічного, психологічного та гуманітарно-соціального супроводу професійного самовизначення вихованців.

     Окрім того, директором ЦНТТУМ Сербенюк І.В. було презентовано організацію профорієнтаційної роботи з вихованцями ЦНТТУМ та проведено інтерактивне заняття “Роль психологічної установки й переконання в житті людини”. Про те, як забезпечується методичний сервіс педагогів закладу із теми семінару, повідомлено методистом ЦНТТУМ Л.Л. Добровою.

     Учасники заходу відвідали заняття судномодельного гуртка вищого рівня з теми  “Виготовлення корпусу  моделі судна” (кер. Савва А.Ю.)

семінар

семінар

Керівники гуртків Баранська О.А. (початкове моделювання) та Нужна К.В. (“Сувенірна майстерня”) провели спільне заняття з теми “Я – майбутній дизайнер”.

Семінар

семінар

     Сподіваємося, що семінар стане поштовхом до вдосконалення професійного самовизначення учнівської молоді в позашкільних навчальних закладах.

Filed in: Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

День української писемності та мови День української писемності та мови
Заходи  щодо покращення безпеки дорожнього руху в ЦНТТУМ Заходи щодо покращення безпеки дорожнього руху в ЦНТТУМ
Виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків  початково-технічного профілю. Виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного профілю.
Проходять роки, змінюються покоління. Підростає юнь. Проходять роки, змінюються покоління. Підростає юнь.

Leave a Reply

Добавить комментарий