Стартував 2018-2019 навчальний рік

      15 вересня 2018 року Первомайський центр науково-технічної творчості учнівської молоді гостинно відчинив двері вихованцям 2018/2019 навчального року. Це – перше свято, метою якого є залучення учнівської молоді до участі у гуртках науково-технічного напрямку. У ході заходу презентовано досягнення педагогічного колективу центру та його вихованців. Зокрема методист Доброва Лариса Леонідіва розповіла про напрями гурткової роботи, які забезпечують змістовне дозвілля учнівської молоді та розвиток їх творчих здібностей.

 Але найцікавіше було потім, коли керівники гуртків ЦНТТУМ проводили екскурсії по лабораторіях та майстер-класи, аби ознайомити дітей та батьків із роботою гуртків, які вони очолюють. А їх чимало:,,Вязунчики” (керівник Добровольстка О.О.), ,,Судномоделювання” (Савва А.Ю. та Чистов І.М.), ,,Авіа та автомоделювання” (Луковський Р.В.), ,,Радіоелектронне конструювання” (Сільченко Ю.В.), ,,Моделювання іграшок-сувенірів” (Архіпова Т.Г.), ,,Сувенірна майстерня” (Нужна К.В. та Ольховська Л.М.), ,,Комп’ютерне програмування” (Сільченко Ю.В.) та „Початкове технічне моделювання” (Баранська О.А.)

 

За оцінками відвідувачів захід вдався на славу! Цьому в значній мірі сприяли вдало підібрані веселі українські наспіви, які закликали всіх небайдужих приєднатися до нього.

      Сподіваємося на продовження плідної співпраці з новими гуртківцями та їх батьками у новому 2018/2019 навчальному році!

Filed in: Новини

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

2021 2021
Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка» Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка»

Leave a Reply

Добавить комментарий