Тиждень підготовки до Пасхи в місцевому притулку.

Останній тиждень  перед Пасхою люди готуються до свята. Не залишились осторонь і вихованці місцевого притулку. На заняттях гуртка початкового технічного моделювання діти  займались виготовленням різних пасхальних сувенірів. Результатом клопіткої роботи стали підставки під крашанки  в різних техніках: оригамі, паперопластика, конструювання з готових об’ємних форм. Підставочки були представлені у вигляді зайчиків, курочок, квіточок тощо. Крім цього гуртківці вирішили створити інтер’єрну прикрасу – пасхальний віночок. Виготовили його у формі яйця, прикрасили паперовими квітами власної ручної роботи. Виготовили їх з білого паперу для креслення та розфарбували акварельними фарбами ніжних кольорів. Також скрутили гніздечко з сизалю та використали гілочки вічнозеленого самшиту. Результат був чудовий, діти залишились задоволені.

 Підготувала керівник гуртка ПТМ Баранська О.А.

Filed in: Новини, Початкове технічне моделювання Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»  у номінації «Методист – 2018» Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018»
Вихованці ЦНТТУМ гідно представили Миколаївську область на Міжнародному конкурсі-фестивалі “Profest”. Вихованці ЦНТТУМ гідно представили Миколаївську область на Міжнародному конкурсі-фестивалі “Profest”.
Творчі діти крокують до перемоги! Творчі діти крокують до перемоги!
Результати обласного конкурсу «Космічні фантазії» Результати обласного конкурсу «Космічні фантазії»

Leave a Reply

Добавить комментарий