Творчі діти крокують до перемоги!

З 10.02 по 15.03. 2018 року, на базі ДЮЦНВ проводився міський етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти міста.

Вихованці ЦНТТУМ стали активними учасниками вище зазначеного конкурсу, на розгляд журі вони представили 28 робіт у різноманітних техніках: вишивка, ляльки писанкарство, паперова пластика, скрапбукінг, вироби з природніх матеріалів та багато інших.

Учасники конкурсу – дуже талановиті діти Первомайщини, впевнені, що перемогу здобудуть найкращі. Учасникам  бажаємо  успіхів, нехай цей конкурс стане для вас черговою сходинкою на вашому творчому шляху!

 

 

Filed in: Новини Tags: ,

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «PROFEST OF THE BEST» ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «PROFEST OF THE BEST»
Про  підсумки  обласної виставки-конкурсу  науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  серед учнів закладів загальної середньої освіти Про  підсумки  обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» серед учнів закладів загальної середньої освіти
Кубок пам’яті Б.Я. Невельського Кубок пам’яті Б.Я. Невельського
Про підсумки І (міського)  етапу  обласної виставки-конкурсу науково-технічної  творчості з початкового технічного моделювання  серед учнів ЗЗСО, ЗПО міста Про підсумки І (міського)  етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості з початкового технічного моделювання серед учнів ЗЗСО, ЗПО міста

Leave a Reply

Добавить комментарий