Учасники обласного семінару керівників гуртків інформаційно-технічного профілю «Шляхи формування Stem-компетентностей в інформаційно-технічних гуртках закладів позашкільної освіти»

29 листопада 2018 року Миколаївським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний семінар керівників гуртків інформаційно-технічного профілю «Шляхи формування Stem-компетентностей в інформаційно-технічних гуртках закладів позашкільної освіти».

Під час роботи семінару педагоги обговорювали актуальні питання розвитку  Stem-освіти в Україні, презентували власний досвід впровадження в навчальний процес проектної технології, сучасних видів освітніх Інтернет-технологій та  робототехніки.

Директор МОЦНТТУМ Юрченко Л. Г. акцентувала увагу на освітньому векторі розвитку позашкільної освіти, який передбачає  створення умов для постійного оновлення змісту позашкільної освіти, перетворення позашкільної освіти на рушій впровадження інновацій з метою розвитку компетентностей особистості, необхідних для її самореалізації на основі знань, умінь, навичок, цінностей.

З ключовими компетенціями STEM-освіти, зі шляхами їх формування в гуртках закладів позашкільної освіти ознайомила учасників семінару заступник директора з навчально-виховної роботи МОЦНТТУМ Григораш К. О.

Відгуки учасників семінару свідчать, що вони отримали багато корисної інформації стосовно формування Stem-компетентностей у вихованців гуртків, які дозволять їм у майбутньому стати лідерами соціуму, легко адаптуватися  та знайти  своє місце в житті.

Filed in: Новини, Педагогічні досягнення Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Атестація 2019 Атестація 2019
І на завершення… І на завершення…
Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ

Leave a Reply

Добавить комментарий