Вечорниці на свято Андрія в Україні.

13 грудня 2017 року на базі ЗОШ № 9, з метою ознайомлення учнів із народними традиціями, обрядами та звичаями. Пройшов  бінарний, відкритий, виховний захід «Вечорниці на свято Андрія в Україні», який провели керівник гуртка, Баранська О.А. та вчитель початкових класів, Тарасевич Олена Віталіївна.   Зі святом Андрія пов’язано багато цікавих звичаїв: різноманітні ворожіння дівчат на долю та на майбутнього нареченого.

Обов’язково пекли калиту. Калита – це великий солодкий, з медом і фруктами борошняний корж що повинні випікати всі дівчата разом. Всіх на заході розвеселяли, Андріївські вечорниці гарно святкували.

Калита

Filed in: Новини, Початкове технічне моделювання Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ
Акція “Різдвяні вітання” Акція “Різдвяні вітання”
Гарний початок Гарний початок
Підсумки І семестру Підсумки І семестру

Leave a Reply

Добавить комментарий