Весняний благоустрій

З метою впорядкування територій навчальних закладів, прилеглих територій, громадських парків відпочинку, берегів водоймищ поблизу навчальних закладів в місті був оголошений загальноміський суботник. Колектив ЦНТТУМ прийняв також участь в суботнику. Незважаючи на погоду – холод, вітер, нещодавно пройдений дощ, всі керівники гуртків, на чолі з адміністрацією, дружно зібрались та подвір’і Центру, в робочому одязі, зі знаряддями праці.
Розподілили обов’язки,визначились що і як прибирати та взялись до роботи.
суботник
суботник
Жінки загрібали минулорічне сухе листя й сміття навколо приміщення ЦНТТУМ.Чоловіки зносили його на купу. Прибрали територію навколо паркану, що виходить в міський парк. А також подвір’я закладу.
Всі були трішки стомлені, але задоволені результатами своєї праці. Адже тепер наше рідне місто стало більш чистим та красивим!
суботник

Filed in: Новини Tags: ,

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ
Акція “Різдвяні вітання” Акція “Різдвяні вітання”
Маленькі художники Маленькі художники

One Response - "Весняний благоустрій"

  1. Інна Король сказав:

    Молодці! Найсильнішими рисами колективу ЦНТТУМ завжди були згуртованість, взаємодопомога і креативність.

Leave a Reply

Добавить комментарий