Виготовлення вітальної листівки до Дня вчителя

Нещодавно відлунав перший дзвоник і школярі сіли за парти. Та ось пройде  ще кілька днів, і ми будемо вітати наших любих вчителів з їх професійним святом. Який подарунок обрати до Дня вчителя? Вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді пропонують виготовити нескладну зате дуже яскраву і природну  листівку.

Нам знадобляться такі матеріали та інструменти:

 • картон салатового або зеленого кольору;
 • папір білий ширина 9-10см;
 • папір жовтого кольору (бажано 2 відтінки – світлий і насичений);
 • дві смужки паперу зеленого кольору шириною 0,5-0,7 см (можна використати смужки для квілінгу;
 • 2-3 листочки з дерева, різних розмірів та форми;
 • ножиці, клей, фарби, пензлик, кулькова ручка чорного кольору, блискітки.

Перейдемо до роботи:

 • Готуємо основу листівки:

Для цього ми складаємо в двоє аркуш картону зеленого або салатового кольору.

 • Готуємо фон листівки:

Беремо фарби, пензлик та папір білого і світло-жовтого кольорів, а також обираємо листочки для фону листівки та елементів аплікації (фон – білого кольору, елементи – світло-жовтого кольору). За допомогою пензлика наносимо фарбу на листок з дерева і відтискаємо його на папір. Спочатку рекомендуємо робити фон – на білому папері, для цього слід обрати жовті, оранжеві кольори фарб. Для елементів – на жовтому папері,  слід використати більш яскраві та насичені кольори: оранжевий, червоний, зелений. Один листочок з  дерева можна фарбувати кількома кольорами, наприклад: серединка оранжева, краї червоні, або жовті, тоді вони будуть по-справжньому осінніми. І на білому і на жовтому папері треба зробити по 3 відтиски, і трохи почекати поки вони підсохнуть.

 • Робимо декоративний надпис;

Поки фарба сохне, беремося виготовити вітальний надпис для листівки. Для цього необхідний листок насиченого жовтого кольору.  Можна скористатись принтером і роздрукувати вітальні слова, а можна написати самостійно ручкою або фломастером. Коли надпис зроблений, підкручуємо два краї листочка.

 • Збираємо листівку:

 На картонну основу зеленого кольору приклеюємо фон листівки білого кольору з відбитками листочків. Краї фону прикрашаємо тонкими смужками паперу зеленого кольору. Потім, вирізаємо відбитки листочків з світло-жовтого кольору, залишаючи 1-2мм від країв відтиску фарби. Кульковою ручкою чорного кольору малюємо на цих листочках прожилки. Коли 3 листочки готові прикладаємо їх до листівки з одного боку віялом, з іншого боку, трохи навскоси надпис «З днем учителя». Приклеюємо листочки не повністю. Можна щоб композиція злегка виходила за краї листівки.

 • Оздоблення листівки:

Додаємо блискітки. В середину листівки пишемо найщиріші вітання!

 

Користуючись нагодою ВІТАЄМО УСІХ ВЧИТЕЛІВ ЗІ СВЯТОМ!!!

 

Керівник гуртка Лариса Леонідівна Доброва

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.