Заходи до Дня Святого Валентина

Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

Гостював Святий Валентин в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді цілий тиждень. Керівники гуртків разом з вихованцями розгорнули посилену підготовку до свята та традиційної вже 4 роки поспіль акції «Подаруй радість ближньому».

07 лютого на базі ЗОШ №16 проводила заняття гуртка «Маленькі умільці» Луковська В.О. Керівник разом з вихованцями подорожували островами любові та виготовили вітальні 3-д валентинки, якими 14 лютого на вулиці вітали перехожих.

10 лютого відбувся відкритий майстер клас «Виготовлення сердечок до Дня Святого Валентина з різноманітних матеріалів», керівник гуртка Архіпова Т.Г.  Вихованці на чолі з досвідченим педагогом розповіли про історію виникнення та традиції свята, продемонстрували величезну кількість варіантів створення іграшок-сувенірів до свята

Це свято принесло  світлі і теплі почуття, доброту і любов до рідних, близьких і  друзів.

Filed in: Новини

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка» Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка»

Leave a Reply

Добавить комментарий