Про підсумки роботи з обдарованими та здібними дітьми у 2017-2018 н. р.

Управління освіти Первомайської міської ради Миколаївської області

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

55213 м.Первомайськ, вул.Грушевського, 10   тел. 4-32-40

 

 НАКАЗ

 

31.05.2018                                                                                                                              № 45

 Про підсумки роботи з обдарованими

та здібними дітьми у 2017-2018 н. р.

           

            Керуючись Указами Президента України: “Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді” від 30 вересня 2010 р. №926/2010 п.2а, “Про удосконалення роботи щодо виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді” від 30 вересня 2010р. №927/2010, Постановою Кабінету Міністрів України №348 від 20.03.1998р. (із змінами, внесеними згідно Постанови КМ № 1757 від 25.12.2004р.) «Про комплексні заходи Кабінету Міністрів України щодо реалізації державної молодіжної політики в Україні щодо підтримки діяльності молодіжних громадських організацій і творчої обдарованої молоді», Проектом національної доктрини розвитку освіти в Україні на 2012-2025 р.р. відповідно до  ст. 4 Закону України «Про позашкільну освіту», реалізація яких спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні. Первомайський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді систематично працює над проблемою виявленням, навчанням та розвитком обдарованих дітей. У рамках плану роботи  адміністрація ЦНТТУМ у 2017-2018 н.р. забезпечила виконання заходів:

  • збір банку даних про вихованців закладу;
  • поновлення інформаційного банку даних про вихованців ЦНТТУМ «Обдарованість»;
  • проведення моніторингу результативності вихованців у заходах різного рівня ;
  • поновлення методичними рекомендаціями науково-методичної бази ;
  • сприяння підготовці та участі переможців міських конкурсів, виставок змагань у обласних та всеукраїнських заходах;
  • сприяння підготовці та участі вихованців ЦНТТУМ у навчанні в Малої Академії Наук;
  • проведення конкурсів та виставок творчих робіт гуртківців, спрямовані на виявлення та самореалізацію обдарованих дітей;
  • забезпечення роботи гуртків та факультативів за бажанням учнів;
  • забезпечення інформування про всі досягнення вихованців закладу;
  • поповнення банку даних з кращих науково-практичних робіт гуртківців;
  • забезпечення заходів щодо мотивації діяльності обдарованих дітей.

Колективу закладу провів роботу по виявленню та підтримці талановитих дітей та молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, що дало свої позитивні результати. Це — призові місця протягом цілого навчального 2017-2018 року:

 

 

Досягнення колективу ЦНТТУМ 2017– 2018 н.р.

Таблиця результативності

 (кількість призових місць вихованців, грамот і подяки керівникам гуртків)

ПІБ Міжнародний Всеукраїнський Обласний Міський Всього
Архіпова Т.Г.  2 2
Баранська О.А. 4

2 подяки

3

Диплом уч.

16+1 вл.

2 грамоти

11 40
Доброва Л.Л. 5

2 подяки

1

Подяка уч.

3+2 вл.

 

11 25
Кравченко О.В. 3

2 подяки

1 1 7
Луковська В.О. 2 2 9 13
Луковський Р.В. 1 3

1 грамота

6 11
Нужна К.В. 5

2 подяки

Диплом уч. 5+1 вл.

1 грамота

14 29
Савва А.Ю. 2

1 подяка

Подяка МОНУ

2 відзн. за уч.

14

1 грамота

6

1 грамота

28
Свистунова В.М. 5 3 8
Сербенюк І.В. 10+1 вл.

Подяка

Диплом уч. 2 15 30
Сільченко Ю.В. 5

1 грамота

4 10
Чистов І.М. 3 3 6
Колектив   Грамота МОН України 2 3
  Всього 42 16 69 85 212

 

Вересень 2017

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

ІІІ місце – Савва Дмитро, за роботу  «Стаксельна шхуна» (керівник Луковський Р.В.);

Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

ІІ місце – Ремська Олександра, за роботу  «Молодильна криниця» (керівник Баранська О.А);

Чемпіонат України з судномодельного спорту серед учнівської молоді моделей секцій FSR в с. Забір’я (Чистов І.М.)

ІІ – Гуров Руслан, в класі моделей FSR V 3.5 ю;

ІІІ – Гуров Руслан, в класі моделей FSR V 7.5 ю;

ІІІ – Гуров Руслан, в класі моделей FSR V 3.5 ю;

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію» (Техніка і технології) (Савва А.Ю.)

Відзнака за участь – Савва Дмитро;

Відзнака за участь – Савва Дар’я.

Обласні змагання з судномодельного спорту  (Савва А.Ю.)

ІІ – місце Петрусенко Ілля, в класі моделей F4-А;

ІІ місце – Мурзак Андрій, в класі моделей F4-B;

ІІІ місце – Мурзак Андрій, в класі моделей ЕК-600;

ІІІ місце – Гудков Віктор, в класі моделей F2-U;

ІІІ місце – Гудков Віктор, в класі моделей F3-V;

Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!” серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (Наказ ДОНМОДА № 508 від 16.06.2017) (Баранська О.А.)

ІІ місце – Ремська Олександра, за фотознімок «Єва і Булька найкращі друзі»;

ІІ місце – Гульченко Олександр, за фотознімок «Ніч на Івана Купала»;

ІІ місце – Мельников Максим, за фотознімок «Бузькі пороги»;

ІІ місце – Мельников Максим, за фотознімок «Природа кепкує»

Обласний заочний конкурс на кращий відеофільм серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (Наказ ДОНМОДА № 506 від 16.06.2017)                 

ІІ місце – Грибачов Данило, за відеофільм «ЦНТТУМ – 80», керівник Сербенюк Ірина Василівна

Міське тестування МАН з фізики (Свистунова В.М).

Заудальська Вероніка – переможниця

Жовтень 2017

ІІ (обласний) етап тестування МАН з фізики (Свистунова В.М.)

Призер – Заудальська Вероніка

Міський етап конкурсу «Космічні фантазії»

І  місце –  Кружкова Марія, вихованка гуртка «Фізика навколо нас» (керівник Свистунова В.М.) за роботу «Подорож до місяця»;

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Сувенірна майстерня» та «Майстри сувенірів» (керівники Нужна К.В., Сербенюк І.В.), за роботу «Медитативна казка»;

І місце – Нужна Анастасія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» (керівник Нужна К.В.), за роботу «Космічний прайд»

І місце – Єнгоян Яна, Чухрій Олександра, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Доброва Л.Л.) за роботу «Космокіт»;

І місце – Гудков Віктор, вихованець гуртка радіоелектронне конструювання» (керівник Сільченко Ю.В.), за роботу Пристрій космічного винищувача Viper Mk2 (з серіалу «Зірковий крейсер «Галактика»»);

ІІ місце – Невзорова Анастасія, вихованка гуртка “Фізика навколо нас” (керівник  Свистунова В.М.) за роботу «Фантастичний космос»;

ІІ місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник гуртка Баранська О.А.), за роботу «Солодка парочка – Чуня муня і Одарочка»;

ІІ місце – Луковська Олена, вихованка гуртка «Дизайн та сувеніри» (керівник Луковська В.О.), за роботу «Ульянка»;

ІІ місце – Петрусенко Ілля, вихованець судномодельного гуртка (керівник Савва А.Ю.), за роботу «Винищувач ворожих супутників»;

ІІІ місце – Ремська Олександра, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник гуртка Баранська О.А.), за роботу «Романтичний зореліт»

ІІІ місце – Грибачов Кирило, вихованець гуртка «Майстри сувенірів» (керівник Сербенюк І.В.), за роботу «Космічний прибулець»

ІІІ місце – Глінський Артем, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Луковський Р.В.), за роботу Зореліт».

Листопад 2018

ХV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» в рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна»

І місце – Луковська Олена, за роботу «Козацькому роду нема переводу», керівник Луковська В.О.

І місце – Шмирко Дар’я, за роботу «Комплект прикрас «Осінній настрій», керівник Кравченко О.В.

ІІ місце – Грибачов Кирило, за роботу «Матильда», керівник Сербенюк І.В.

ІІ місце – Черепанова Анфіса, Черепанов Георгій, за роботу «Осінній листопад», керівник Сербенюк І.В.

ІІІ місце – Грибачов Данило, за роботу «Осінній органайзер», керівник Сербенюк І.В.

Другий міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Диплом ІІІ ступеню, за методичну розробку уроку «Приватні та родинні історії: діти і батьки в умовах голодомору»  Сербенюк І.В.

Міський етап конкурсу «Новорічна композиція»

І місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, за роботу «Ялинка-шедоу-бокс», керівник Баранська О.А

І місце – Нужна Анастасія, за роботу «Вікно у казку», керівник. Нужна К.В.

І місце – Нужна Марія, за роботу «Різдвяний вінок», керівник Нужна К.В.

ІІ місце – Грибачов Данило, за роботу «Нетрадиційна ялинка», керівник Сербенюк І.В.

Міський етап конкурсу «Український сувенір»

І місце – Гульченко Олександр, за роботу «куточок рідного краю», керівник Баранська О.А.

І місце – Нужна Анастасія, за роботу «Квітуча поляна», керівник Нужна К.В.

ІІ місце –  Дідухова Анастасія, за роботу «Я в соняшнику» керівник Доброва Л.Л.

ІІ місце – Нужна Марія, за роботу «Чайний будиночок «Ласкаво просимо»», керівник Нужна К.В.);

ІІ місце – Бурдак Любов, Ремська Олександра, «Прикраса на кухню в українському стилі», керівник Баранська О.А.);

ІІІ місце – Нужна Марія, керівник Нужна К.В.

ІІІ місце – Ремська Олександра, керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Бурдак Любов, керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Нужна Марія, керівник Нужна К.В.

Грудень  2017

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості  «ПРОФЕСТ»

І місце – Ремська Олександра (керівник Баранська О.А.)

І місце – Шмирко Дар’я (керівник Кравченко О.В.)

Подяка від організаторів Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості  «ПРОФЕСТ», при сприянні Міністерства культури України, Баранській Ользі Анатоліївні за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професоналізм і творчу майстерність.

Подяка від організаторів Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості  «ПРОФЕСТ», при сприянні Міністерства культури України, Кравченко Ользі Вікторівні за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професоналізм і творчу майстерність.

Подяка МОН України Савві Артему Юрійовичу, за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Грамота МОЦНТТУМ Савві Артему Юрійовичу за високий професіоналізм у вихованні та навчанні підростаючого покоління засобами позашкльної освіти, активну участь в обласних масових заходах з науково-технісної творчості та якісну підготовку вуихованців до обласних змагань.

Грамота МОЦНТТУМ Луковському Руслану Васильовичу, за високий професіоналізм у вихованні та навчанні підростаючого покоління засобами позашкльної освіти, активну участь в обласних масових заходах з науково-технісної творчості та якісну підготовку вухованців до обласних змагань.

Грамота ДОН МОДА команді Первомайського ЦНТТУМ, яка посіла ІІІ місце в обласних змаганнях з судномодельного спорту серед молоді та юнацтва та за результатами комплексного заліку.

Січень 2018

Грамота МОН України колективу ЦНТТУМ м. Первомайська за плідну творчу працю, вагомі успіхи у здійсненні навчання, виховання учнів засобами позашкільної освіти, з нагоди 90-річчя Руху юних техніків України та 70-річчя від дня заснування Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Обласний конкурс на  кращу  методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (Наказ ДОНМ МОДА № 842 від 27.12.2017 Про підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти)       

І місце – Баранська О.А. за методичну розробку «Професійне самовизначення вихованців та методика впровадження професійної орієнтації на заняттях гуртка початкового технічного моделювання»;

Грамота Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участь в обласному конкурсі, нові оригінальні ідеї щодо організації освітнього процесу в закладі позашкільної освіти Нужній Катерині Володимирівні, за навчальну програму художньо-технічного напряму  «Сувенірна майстерня»

Обласний конкурс на  кращу  методичну розробку з художньо-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів

І місце – Доброва Л.Л. Методична розробка «Джинс. Використання текстильних матеріалів на заняттях гуртків художньо-технічного профілю»

Обласний етап всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

І місце – Нужна К.В. в категорії Навчальні програми та навчальна література за художньо-естетичним напрямком позашкільної освіти (декоративно0ужитковий профіль)

Обласний етап конкурсу «Новорічна композиція»

І місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, за роботу «Ялинка-шедоу-бокс», керівник Баранська О.А

Обласний етап конкурсу «Український сувенір»

І місце – Бурдак Любов, Ремська Олександра, «Прикраса на кухню в українському стилі», керівник Баранська О.А.)

Лютий 2018

ХVI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія» в рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна» та «Безхмарне небо для дітей»

І місце – Грибачов Кирило, керівник Сербенюк І.В.

І місце Гонарович Дар’я, керівник Доброва Л.Л.

ІІ місце – Добров Гліб, керівник Сербенюк І.В.

ІІ місце – Нужна Марія, керівник Нужна К.В.

ІІ місце – Ремська Олександра, керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Нужна Анастасія, керівник Нужна К.В.

Всеукраїнський конкурс  “Арт Країна”

Полуфіналіст – Баранська О.А., робота: Листівка «Happy»

Полуфіналіст – Нужна К.В., робота: «Вікно у казку»

Полуфіналіст – Добров Гліб, декоративне панно «Зима», керівник гуртка Сербенюк І.В.

Обласний конкурс космічні фантазії

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Сувенірна майстерня» та «Майстри сувенірів» (керівники Нужна К.В., Сербенюк І.В.), за роботу «Медитативна казка»;

І місце – Єнгоян Яна, Чухрій Олександра, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Доброва Л.Л.) за роботу «Космокіт»;

І місце – Гудков Віктор, вихованець гуртка радіоелектронне конструювання» (керівник Сільченко Ю.В.), за роботу Пристрій космічного винищувача Viper Mk2 (з серіалу «Зірковий крейсер «Галактика»»);

І місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник гуртка Баранська О.А.), за роботу «Солодка парочка – Чуня муня і Одарочка»;

І місце – Луковська Олена, вихованка гуртка «Дизайн та сувеніри» (керівник Луковська В.О.), за роботу «Ульянка»;

І місце – Петрусенко Ілля, вихованець судномодельного гуртка (керівник Савва А.Ю.), за роботу «Винищувач ворожих супутників»;

І місце – Ремська Олександра, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник гуртка Баранська О.А.), за роботу «Романтичний зореліт»

ІІ  місце –  Кружкова Марія, вихованка гуртка «Фізика навколо нас» (керівник Свистунова В.М.) за роботу «Подорож до місяця»;

ІІІ місце – Нужна Анастасія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» (керівник Нужна К.В.), за роботу «Космічний прайд»

Березень 2018

Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «Профест»

І місце –  Гульченко Олександр, за роботи: «Екологічне серце», «Гранжеве серце».  Керівник – Баранська О.А.

І місце – Ремська Олександра, за роботи: «Джинсове серце», «Серце з фетру». Керівник –  Баранська О.А.

І місце – Бурдак Любов, за роботи: Рамка для фото у техніці скрапбукінг «Рожеві мрії», «Серце у стилі вінтаж». Керівник – Баранська О.А.

І місце – Добров Гліб, за роботи: Декоративне пано в техніці пейп-арт  «У пошуках скарбів», «Левеня». Керівник – Сербенюк І.В.

І місце – Гонарович Дар’я, за роботи: «Чекаю весну», «Пасхальне вітання». Керівник – Доброва Л.Л.

І місце – Єнгоян Яна, за роботи: «Подарунок мамі», «Свято». Керівник – Доброва Л.Л.

І місце – Шмирко Дар’я, за комплекти прикрас: «Королівські діаманти», «Морозні візерунки». Керівник – Кравченко О.В

І місце – Грибачов Кирило, за роботи: «Сім’я ангелів», «Ми з кумою біля тину». Керівник – Сербенюк І.В.

І місце – Тончева Анастасія, за роботи: Пакетниця з фетру «Шпаківня», сувенір з бісеру «Полум’яне серце». Керівник – Сербенюк І.В.

І місце – Добровольська Ольга, за роботи: «Весела компанія», «Бабуся Маруся». Керівник – Сербенюк І.В.

Всеукраїнський конкурс  “Арт Країна”

Диплом учасника – Баранська О.А., за роботу: Листівка «Happy».

Диплом учасника – Нужна К.В., за роботу «Вікно у казку».

Всеукраїнський конкурс “Арт Країна Kids”

Диплом учасника – Добров Гліб, декоративне панно «Зима», керівник гуртка Сербенюк І.В.

Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» за 2017 рік (НАКАЗ НЕНЦ № 28 від 05 березня 2018 р.)

ІІ місце – Гульченко Олександр, Ремська Олександра, (88 балів) вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання», за роботу «Ялинка шедоу-бокс», керівник Баранська О. А.

ІІІ місце – Бурдак Любов, Ремську Олександра, вихованки гуртка «Початкове технічне моделювання», за роботу «Прикраса на кухню в українському стилі» (75 балів), керівник Баранська О. А.

Міський конкурс любителів фізики «Еврика – 2018р»

І місце – Савва Дмитро, за роботу  «Стаксельна шхуна», керівник – Савва А.Ю.

ІІ місце – Глінський Артем, за роботу «Модель штурмовика Іл-2», керівник – Луковський Р.В.

Грамота управління освіти Первомайської міської ради Савві Артему Юрійовичу, за якісну підготовку вихованців у міському конкурсі «Еврика- 2018».

Квітень 2018

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості -2018»

ІІ місце – Доброва Л.Л., у номінації методист науково-технічного напряму

 Обласний форум юних шанувальників фізики та астрономії (Наказ від 02.04.2018 №240)

Диплом з відзнакою – Коваленко Олександр, за роботу «Підсилювач звукової частоти», керівник гуртка Сільченко Ю.В.

Грамота Департаменту освіти і науки Сільченко Юрію Валерійовичу, за якісну підготовку учнів до ювілейного обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії.

Обласні змагання з початкового технічного моделювання (Баранська О.А.)

І місце – Мельников Максим, в номінації «Виготовлення моделі транспортної техніки»

ІІ місце – Гульченко Олександр, в номінації «

ІІ місце – Ремська Олександра, в номінації «

ІІ місце – команда ЦНТТУМ, за результатами комплексного заліку

Грамота Баранській О.А. за підготовку команди до обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка посіла ІІ командне місце.

Місцевий етап «Знай і люби свій край»

І місце – Чухрій Олександра, за роботу  «Українська казка», керівник Доброва Л.Л.

І місце – Манзій Дар’я, за роботу  «Чудо-кіт», керівник Доброва Л.Л.

І місце – Грибачов Данило, за роботу «Ми українці козацького роду», керівник Сербенюк І.В.

І місце – Грибачов Кирило, за роботу «Матильда», керівник Сербенюк І.В.

І місце – Манзій Дар’я, за роботу «Котик», керівник Доброва Л.Л.

І місце – Нужна Анастасія, за роботу «Я у мами україночка» керівник Нужна К.В.

І місце – Грибачов Кирило,  за роботу «Пасхальне вітання» керівник Сербенюк І.В.

І місце – Маковей Вікторія, за роботу «Бабусині скарби»  керівник Нужна К.В.

І місце – Гульченко Олександр, за роботу «Сидить півень на току» керівник Баранська О.А.

ІІ місце – Луковська Марина, за роботу «Миша», керівник Луковська В.О.

ІІ місце – Курій Валерія, за роботу «Красунечка», керівник Доброва Л.Л.

ІІ місце – Лишаєватий Дмитро, за роботу «Зайчик», керівник Сербенюк І.В.

ІІ місце – Мельник Анна, за роботу «Лялька Лалалупсі», керівник Луковська В.О.

ІІ місце – Черепанова Анфіса, за роботу «Золотий вернісаж», керівник Сербенюк І.В.      

ІІ місце – Тончева Анастасія, за роботу «Весняна радість», керівник Сербенюк І.В.

ІІ місце – Чухрій Олександра, за роботу «Пасхальні мотиви», керівник Доброва Л.Л.

ІІІ місце – Черепанова Анфіса, за роботу «Принцеса на горошині», керівник Сербенюк І.В.

 ІІІ місце – Дяченко Кіра, за роботу «Подорож над Україною» керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Давідова Наталія, за роботу «Краса в дрібницях», керівник Архіпова Т.Г.

ІІІ місце – Черепанов Георгій, за роботу «Любов окриляє», керівник Сербенюк І.В.

Міський етап виставки-конкурсу «Початкове технічне моделювання» 

І місце – Глінський Артем, за роботу “Іл-2”, керівник Луковський Р.В.

I місце – Ткач Аліна, за роботу “Зайка”, керівник Луковська В.О.

І місце – Нужна Анастасія, за роботу “Шедоубокс “Весна””, керівник Нужна К.В.

I місце – Кабаченко Андрій, за роботу “Макет будівлі Nikko Toshogu Shrine “Yomeimon” (Nіkko, Японія)”, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

ІІ місце – Луковська Марина, за роботу “Паперова модель корабля”, керівник Луковський Р.В.

ІІ місце – Нужна Марія, за роботу “Чайний будиночок “Ласкаво просимо””, керівник гуртка Нужна К.В.

ІI місце – Ткач Аліна, за роботу “Підставка під чашку”, керівник Луковська В.О.

ІІ місце – Нужна Анастасія, за роботу “Панно “Загадуємо мрії””, керівник Нужна К. В.

ІІ місце – Сокерчак Валерія, за роботу “Будиночок, де живуть мрії”, керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Ремська Олександра, за роботу “Український вітрячок”, керівник Баранська О.А.

ІІІ місце – Луковська Марина, за роботу “Дитяча кімната”, керівник Луковська В.О.

Міський етап виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

I місце – Шелякін Богдан, за роботу “Радіопередатчик “Богдан”, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

I місце – Журавель Денис, за роботу “VGA-тестер”, керівник гуртка Сільченко Ю.В.

І місце – Чепрага Богдан, за роботу “Модель піратської шхуни “Sword fish””, керівник Савва А.Ю.

I місце – Луковська Олена, за роботу “Рідний дім”, керівник Луковська В.О.

I місце – Грибачов Кирило, за роботу “Українська родина”, керівник гуртка Сербенюк І.В.

I місце – Грибачов Данило, за роботу “Пасхальні співи”, керівник гуртка Сербенюк І.В.

I місце – Шмирко Дар’я, за роботу “Комплект прикрас “Золотий вік””, керівник гуртка Кравченко О.В.

I місце – Ремська Олександра, за роботу “Доброго ранку”, керівник гуртка Баранська О.А.

I місце – Черепанов Георгій, за роботу “Оберіг”, керівник гуртка Сербенюк І.В.

I місце – Нужна Марія, за роботу “Весна прийшла”, керівник гуртка Нужна К.В.

І місце – Манзій Дар’я, за роботу “У пошуках скарбів”, керівник гуртка Доброва Л.Л.

IІ місце – Луковська Марина, за роботу “Ігровий майданчик”, керівник Луковська В.О.

IІ місце – Грибачов Кирило, за роботу “Рибка”, керівник гуртка Сербенюк І.В.

IІ місце – Мельник Анна, за роботу “Мишеня”, керівник гуртка Луковська В.О.

ІІІ місце – Курій Валерія, за роботу “Півник”, керівник гуртка Доброва Л.Л.

ІІI місце – Бурдак Любов, за роботу “Рамка для фото “Рожеві мрії””, керівник гуртка Баранська О.А.

ІІІ місце – Давідова Наталя, Гребещенко Дар’я, Кваша Анна, за роботу “Комплект оберегів на достаток, вдачу і любов”, керівник гуртка Архіпова Т.Г.

Міський етап конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші»

І місце – Гонорович Дар’я, за роботу «Чекаю весну», керівник гуртка Доброва Л.Л.

Травень 2018

Міжнародний конкурс-фестиваль «Квітуча Україна» (Нужна К.В., Савва А.Ю., Сербенюк І.В.)

І місце – Нужна Марія, за роботу «Жіночі дрібнички», керівник гуртка Нужна К.В.

І місце – Савва Дмитро, за роботу «Стаксельна шхуна», керівник гуртка Савва А.Ю.

І місце – Грибачов Кирило, за роботу «Дрібнички для ванної «Весняний настрій»», керівник гурта Сербенюк І.В.

Міжнародний конкурс «Профест»

І місце – Гонарович Дар’я, за роботи «Весняні співи», «Батьківщина», керівник гуртка Доброва Л.Л.

І місце – Манзій Дар’я, за роботи «Квіткова Україна», «Шукаю принца», керівник гуртка Доброва Л.Л.

І місце – Маковей Вікторія, за роботи «Скринька для фото «Маленька фея»», «Підставка для телефону «Wonderful»», керівник гуртка Нужна К.В.

І місце – Савва Дмитро, за роботи «Малий канонірський човен», «Бойова орбітальна станція», керівник гуртка Савва А.Ю.

Подяка Добровій Ларисі Леонідівні, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм і творчу майстерність, а також підготовку до участі в міжнародному конкурсі-фестивалі «Профест»

Подяка Нужній Катерині Володимирівні, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм і творчу майстерність, а також підготовку до участі в міжнародному конкурсі-фестивалі «Профест»

Подяка Савві Артему Юрійовичу, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм і творчу майстерність, а також підготовку до участі в міжнародному конкурсі-фестивалі «Профест»

VII Всеукраїнський конкурс «Охорона праці очима дітей» (регіональний тур)

ІІ місце – Чухрій Олександра, автор малюнка «Обирай безпечне життя», керівник гуртка Доброва Л.Л.

Подяка Єнгоян Яні, автору малюнка «Охорона праці – правила для всіх!», за активну участь у VII Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей» керівник гуртка Доброва Л.Л.

Обласний етап конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші» (Доброва Л.Л.)

І місце – Гонарович Дар’я, за роботу «Чекаю весну», керівник гуртка Доброва Л.Л.

Обласний етап конкурсу «Новорічна композиція»

І місце – Бурдак Любов, керівник Баранська О.А

Грамота Баранській Ользі Анатоліївні за творчий підхід та якісну підготовку учнівської молоді до обласного конкурсу-виставки «Новорічна композиція»

Відкриті змагання судномодельного спорту за Кубок пам’яті Б.Я.Невельського (обласний рівень)

І місце – Ткаченко Анастасія, в класі моделей FSR, керівник Чистов І.М.

ІІ місце – Царінний Кирило, в класі моделей FSR, керівник Чистов І.М.

ІІІ місце – Рось Ростислав, в класі моделей FSR, керівник Чистов І.М.

ІІ місце – Савва Дмитро, в класі моделей ЕК, керівник Савва А.Ю.

ІІІ місце – Рожко Дмитро, в класі моделей ЕК, керівник Савва А.Ю.

ІІ місце – Петрусенко Ілля, в класі моделей ЕН, керівник Савва А.Ю.

ІІІ місце – Луковська Марина, в класі моделей ЕН, керівник Луковський Р.В.

ІІ місце – Гудков Віктор, в класі моделей F-2-Н, керівник Савва А.Ю.

ІІІ місце – Мурзак Андрій, в класі моделей F-2-Н, керівник Савва А.Ю.

І місце – команда ЦНТТУМ (філія Фрегат), керівник Чистов І.М.

ІІ місце – команда ЦНТТУМ, керівник Савва А.Ю.

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

І місце – Чепрага Богдан, за роботу «Модель піратської шхуни «Sword fish»», керівник гуртка Савва А.Ю.

І місце – Журавель Денис, за роботу «VGA-тестер», керівник гуртка Сільченко Ю.В.

І місце – Кабаченко Андрій, за роботу «Макет будівлi Nikko Toshogu Shirine «Yomeimon»», керівник гуртка Сільченко Ю.В.

І місце – Нужна Марія, за роботу Чайний будиночок «Ласкаво просимо», керівник гуртка Нужна К.В.

І місце – Шмирко Дарина, за роботу  «Комплект прикрас «Золотий вік»», керівник гуртка Кравченко О.В.

І місце – Манзій Дар’я, за роботу «У пошуках скарбів», керівник гуртка Доброва Л.Л.

І місце – Ремська Олександра, за роботу «Доброго ранку», керівник гуртка Баранська О.А.

ІІ місце – Нужна Анастасія, за роботу  «Шедоубокс «Весна»», керівник гуртка Нужна К.В.

ІІ місце – Луковська Олена, за роботу «Рідний дім», керівник гуртка Луковська В.О.

ІІ місце – Нужна Анастасія, за роботу  «Панно «Палітра «Загадуємо мрії»», керівник гуртка Нужна К.В.

ІІІ місце – Шелякін Богдан, за роботу «Радіопередатчик «Богдан»», керівник гуртка Сільченко Ю.В.

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

І місце – Сокерчак Валерія, за роботу «Будиночок де живуть мрії», керівник гуртка Баранська О.А.

І місце – Грибачов Кирило,  за роботу «Весела компанія», керівник гуртка Сербенюк І.В.

І місце – Луковська Марина, за роботу «Модель трактора», керівник гуртка Луковський Р.В.

ІІ місце – Ремська Олександра, за роботу  «Український вітрячок», керівник гуртка Баранська О.А.

Міський конкурс «Краща шкільна газета

І місце – ЦНТТУМ

Міська спартакіада серед працівників освіти

ІІІ місце – Шокотько В.Ф., у номінації «Настільний теніс»

ІІІ місце – команда ЦНТТУМ, у номінації «Настільний теніс»

Міські відкриті змагання з судномодельного спорту «Травнева регата» (самохідні моделі)

І місце – Савва Дар’я, І вікова категорія

І місце – Савва Дмитро, ІІ вікова категорія

ІІ місце – Прудніков Олег, І вікова категорія

ІІ місце – Баранюк Дмитро, ІІ вікова категорія

ІІІ місце –Чепрага Богдан, І вікова категорія

ІІІ місце – Лозовський Влад, ІІ вікова категорія

 

Зведений облік результативності колективу ЦНТТУМ у 2017-2018 н.р.

        Рівень                   

                   заходів

Перемоги   

Міський

 

Обласний Всеукраїнські Міжнародні
Вихованці:

перемоги

 

 

 

 

 

І – 40;

ІІ – 26;

ІІІ – 16;

Всього – 82

І – 28;

ІІ – 21;

ІІІ – 11;

Всього – 60

І – 4;

ІІ – 4;

Дипломи, подяки за участь – 4

Всього – 12

І – 24;

ІІ – 4;

ІІІ – 3;

Всього – 31

 

 

 

Педагоги:

перемоги

 

 

 

 

ІІІ – 2;

Грамоти – 1;

Всього – 3

І – 3;

ІІ – 1;

Грамоти – 5

Всього – 9

Грамоти – 1

Дипломи за участь – 2

Подяки МОНУ – 2

Всього – 5

Подяки – 11;

Всього – 11

 

Беручи до уваги вищезазначене

НАКАЗУЮ:

  1. Методисту ЦНТТУМ Добровій Л.Л.:
    • Поновити методичний банк «Обдарованість» та методичні рекомендації для виявлення, розвитку та виховання  обдарованих дітей у 2018-2019 навчальному році.

Термін: до 30.09.2018

  • Під час проведення нарад та засідань залучати керівників гуртків по обміну досвідом по роботі з обдарованими дітьми, практикувати виступи про досвід роботи найрезультативніших з них.

Термін: згідно графіка

  1. Керівникам гуртків ЦНТТУМ:
    • Продовжити роботу з обдарованими дітьми з метою виявлення творчого потенціалу та здібностей обдарованих дітей і молоді ЦНТТУМ.

Термін : постійно

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста Доброву Л.Л.

.

 

Директор ЦНТТУМ:                 І.В. Сербенюк

 

 

 

 

Filed in: Підсумкові накази

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Новорічна композиція Новорічна композиція
Український сувенір Український сувенір
Дитячі мрії реалізовуються! Дитячі мрії реалізовуються!
Майстер-клас на тему: “Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва”. Майстер-клас на тему: “Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва”.

Leave a Reply

Добавить комментарий