16 березня пройшло цікаве заняття гуртка у місцевому притулку. Проводили його керівники гуртків ЦНТТУМ Баранська О.А. та Нужна К.В.Заняття пройшло у формі майстер-класу по виготовленню блокнотів ручної роботи.
Вироби ручної роботи, так званий hand made,набувають сьогодні великої популярності.
Зокрема блокноти ручної роботи,які виготовляються з нуля.Ріжеться офісний папір на листочки бажаного розміру.З них вручну зшиваються блоки.З картону виготовляється обкладинка,яка обгортається синтепоном або поролоном,потім такниною.
альбом
Слідуючий етап – відстрочування обкладинки та з’єднання її з блоком паперу за допомогою форзаців.Завершує роботу найцікавіше – декорування обкладинки.

Дівчаткам було все цікаво – підбирати тканини,прикраси.Бачити,як з купки обрізочків паперу,картону,клаптиків тканини,мережива з’являється справжній виріб з форзацами,застібками на гудзик або із зав’язками- стрічечками.Процес був настільки творчим та захоплюючим,що до нього приєднались також вихователі притулку.

Блокнотики вийшли такими м’якенькими,затишними!У одних ніжними,у інших яскравими.Працювали чотири години,та вони промайнули непомітно.Головним результатом були очі дітей,що світились радістю та щастям.Вони не випускали їх з рук,прихиляли до грудей,говорили,що будуть навіть спати з блокнотиками під подушкою.

Керівник гуртка Баранська Ольга Анатоліївна.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.