Початково-технічні гуртки

Баранська Ольга Анатоліївна – керівник гуртка «Початково-технічне моделювання» її життєве кредо: «Коли в тобі вмирає учень та залишається тільки вчитель, тоді закінчується розвиток».  Тож кожного дня, навчаючи своїх вихованців, вона вчить, що можна не чекати, коли в тебе щось попросять, а першому сказати «Давай, я поділюся з тобою». Навчає вихованців щирості, чесності, відвертості, людяності, доброті, вмінню радіти маленьким дрібничкам та життю в цілому.

Проявляти своє винахідництво, фантазію, дати друге життя паперу, розвинути творчі здібності, сформувати  естетичні смаки допомагає дітям гурток  «Початково-технічне моделювання» на чолі з Луковською Вікторією Олександрівною. Вихованці вчаться складати неповторні речі з паперу, які  надзвичайно привабливі. Вироби дітей є результатом творчої, майже ювелірної роботи. Свої вміння і навички вихованці демонструють на міських, обласних та Всеукраїнських  виставках з технічної творчості, де вони неодмінно стають  переможцями. 

Filed in: Про нас

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Підсумки атестації педагогічних працівників центру науково-технічної творчості учнівської молоді у 2017-2018 н.р. Підсумки атестації педагогічних працівників центру науково-технічної творчості учнівської молоді у 2017-2018 н.р.
Творчі діти крокують до перемоги! Творчі діти крокують до перемоги!
Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста. Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста.
Еврика – 2018 Еврика – 2018

Leave a Reply

Добавить комментарий