Предметно-технічні гуртки

Сільченко Юрій Валерійович – керівник гуртка «Електронне конструювання», запроваджує в своїй роботі комп’ютерні технології (розробка та викладання занять на основі  комп’ютерних програм), які якісно змінюють зміст, методи і організаційні форми навчання, сприяють розкриттю, збереженню і розвитку індивідуальних здібностей учнів, їх особистих якостей.

 

Свистунова Валентина Михайлівна – використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу до організації освітнього процесу, володіє методикою викладання фізики, технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей вихованців. Приділяє  велику увагу індивідуальній роботі з обдарованими дітьми, підготовкою учнівської молоді до навчання в МАН, саме тому декілька років поспіль її вихованці виборюють почесне звання слухачів обласного територіального відділення МАН з фізики.

Filed in: Про нас

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Підсумки атестації педагогічних працівників центру науково-технічної творчості учнівської молоді у 2017-2018 н.р. Підсумки атестації педагогічних працівників центру науково-технічної творчості учнівської молоді у 2017-2018 н.р.
Творчі діти крокують до перемоги! Творчі діти крокують до перемоги!
Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста. Виставки-ярмарки в ЗЗСО міста.
Еврика – 2018 Еврика – 2018

Leave a Reply

Добавить комментарий