18.05.2019 року на базі Первомайського ЦНТТУМ були  проведені відкриті обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту за «Кубок пам’яті Б.Я. Невельського». У змаганнях взяли участь 4 команди Миколаївської області.

Учасники змагань виборювали особисту та командну першість у чотирьох  класах: ЕК-600, ЕХ-600, ЕН, F-2-U.

ІІІ місце – Петрусенко Ілля.

За результатами командного протоколу І місце виборола команда Первомайського ЦНТТУМ (Філія фрегат), ІІ місце здобула команда філії Миколаївського обласного ЦНТТУМ (м. Первомайськ), ІІІ місце – команда Миколаївського обласного ЦНТТУМ.

Вітаємо переможців та призерів Кубку Первомайського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Кубок пам’яті Б.Я. Невельського»!