рукавичка

Новорічна пора – це самий казковий час. В повітрі витає дух свята. Всі поспішають купити подарунки для друзів і родичів. У будинках та квартирах йде приємна метушня передноворічних днів – все збирається, прикрашається, готується.

День Миколая

Вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» Центру науково-технічної творчості вже давно розпочали приготування до Нового року і сьогодні радо діляться ідеєю вітальної листівки-рукавички.

рукавичка

Для того, щоб виготовити листівку нам знадобляться: 1 аркуш кольорового картону, кольоровий папір, паперові серветки білого кольору, звичайний або фігурний дірокол «Сніжинка», сушені зірочки з мандаринової шкірки, ножиці, клей, простий олівець.

Виготовлення основи листівки: беремо аркуш кольорового картону (колір за власним бажанням), малюємо на ньому простим олівцем силует рукавички, вирізаємо акуратно ножицями.

Приготування деталей листівки:

для того щоб зробити імітацію хутра на рукавичці беремо паперову серветку білого кольору, відриваємо невеличкі шматочки і скручуємо з них невеличкі кульки (їх потрібна така кількість щоб утворити хутряну площину зверху рукавички);

за власною уявою вирізаємо невеличку сніжинку, вона буде своєрідною латочкою нашої рукавички;
користуючись фігурним діроколом «сніжинка» робимо маленькі сніжиночки; із звичайним діроколом можна виготовити різнокольорові кружечки-конфеті; якщо ж у Вас вдома немає діроколу виріжте їх власноруч;
з зеленого паперу вирізаємо 2-3 невеличкі листочки, для пожвавлення композиції;

і насамкінець з мандаринової шкірки вирізаємо 2-3 зірочки різного розміру, сушимо під пресом.

Збір листівки:

починаємо збір листівки з наклеювання серветкових кульок на основу, далі наклеюємо латочку-сніжинку (так, щоб її кінчики виходили за край, зайве обрізаємо), потім на край хутра приклеюємо зелені листочки, на них – мандаринові зірочки, і на останок додаємо сніжиночок або кольорові конфеті.

Вітальна листівка готова!!!

новорічна листівка

Вітайте один одного з Новим роком. Включайте свою фантазію, згадуйте щось особливо приємне про людину, якій призначено привітання, і не шкодуйте теплих слів, щоб донести свої новорічні побажання до адресата!

З наступаючим усіх!!!

листівка

Керівник гуртка “Виготовлення сувенірів” Доброва Лариса Леонідівна

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.