Кольорові долоньки

Підготовка до пасхи!

Найменші вихованці ЦНТТУМ, постійні відвідувачі занять гуртка «Кольорові долоньки», що проходить на базі ДНЗ №3 «Дюймовочка» з радістю готувалися до найсвітлішого свята весни – Пасхи. Протягом двох неділь діти виготовляли пасхальні сувеніри, листівки та прикраси. 

Малюки ознайомилися з безліччю способів якими можна прикрасити пасхальне яйце: крашанки, крапанки, дряпанки, писанки, бісерки, мотанки, клеялки та ін. Діти дізнались, що великодні яєчка мають бути не тільки красивими, але й промовистими – нести у собі якесь добре послання. Важливо усе: і колір яйця, і малюнки на ньому, і їхнє розміщення символів – зображень та орнаментів, що мають певне значення і промовляють замість слів. Кожен долучився до вигадування символів, і сам обирав які з них використати на своєму яєчку.

Крихітні митці зосереджено працювали над своїми проектами декорування яєць… адже кожному хотілося, щоб саме його яєчко стало найкращим сувеніром чи подарунком до свята.

Вихованці ДНЗ №3 люблять Великдень, радо діляться родинними традиціями підготовки до свята і з великим задоволенням виконували роботи. Бо це так приємно – берегти і виконувати святкові традиції свого роду, а також вигадувати власні, нові способи робити світле Великоднє свято ще веселішим!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.