Художньо-технічні гуртки

Архіпова Тетяна Георгіївна – талановита майстриня-чарівниця, теплі, лагідні і ледь сумні очі якої нагадують про казку. Казку, яку можна втілити в життя власними руками. Результатом роботи гуртка  «Моделювання сувенірів» є чисельні перемоги у конкурсах різного рівня.  Проте, найбільший успіх – це аншлаг творчих робіт у виставковому залі краєзнавчого музею.

Декупаж, скрапбукінг, батік, вітраж – це не лише новомодні слова, але й цікаві захоплення. Ці та багато інших сучасних технік декору діти опановують на заняттях Нужної Катерини Володимирівни. Гурток  «Сувенірна майстерня», сприяє розвитку креативності, пробуджує фантазію, удосконалює навички роботи з різними інструментами та матеріалами. Вихованці гуртка є призерами міських, обласних, Всеукраїнських виставок – конкурсів.

Кравченко Ольга Вікторівна зарекомендувала себе як творчий, високоерудований, досвідчений педагог, що постійно підвищує свій фаховий рівень відповідно до вимог сучасності.

Працюючи над реалізацією методичної проблеми: «Розвиток творчих здібностей та міркування вихованців під час виконання виробів декоративно-прикладного мистецтва», Кравченко О.В. сприяє розвитку творчої індивідуальності гуртківців шляхом залучення до художньо-конструкторської діяльності, створення оригінального рукодільного виробу, формування авторського стилю.

Для занять Ольги Вікторівни характерні цілеспрямованість та мотивація, науковість і доступність викладання навчального матеріалу. Вона спрямовує гуртківців на широке використання інформаційно-комунікативних джерел, на оволодіння інноваційними техніками та прийомами виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва, прищеплює смак до міркувань.

Filed in: Дизайн та сувеніри

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Творчість у притулку Творчість у притулку
Гарний початок Гарний початок
Цікаві канікули Цікаві канікули
Підсумки І семестру Підсумки І семестру

Leave a Reply

Добавить комментарий