Нову людину може виховати тільки нова людина. До закладу приходять діти, які прагнуть творчості, реалізації власного потенціалу, а також зануритися в насичене якісне заняття улюбленою справою.

      Діти – це квіти в саду суспільного життя, і нам дорослим, дуже хочеться, щоб вони зросли привабливими і любимими для ока найвибагливішого садівника. А для цього потрібен дбайливий догляд, любов, уміння відчувати серцем усе, що відбувається навколо. Саме таким дбайливим і творчим садівником є Ольга Олександрівна Добровольська – керівник гуртків «В`язунчики».

         Ольга Олександрівна – молода і за віком і за  стажем,  але її досвід уже заслуговує на увагу, особливо в наш час, коли  важко  уявити повноцінне покоління, здатне побудувати гуманне суспільство, без того, щоб не засвоїти норми моральної культури, мати розвинені естетичні смаки, відчувати красу навколишнього світу.

Архіпова Тетяна Георгіївна – талановита майстриня-чарівниця, теплі, лагідні і ледь сумні очі якої нагадують про казку. Казку, яку можна втілити в життя власними руками. Результатом роботи гуртка  «Моделювання сувенірів» є чисельні перемоги у конкурсах різного рівня.  Проте, найбільший успіх – це аншлаг творчих робіт у виставковому залі краєзнавчого музею.

Декупаж, скрапбукінг, батік, вітраж – це не лише новомодні слова, але й цікаві захоплення. Ці та багато інших сучасних технік декору діти опановують на заняттях Нужної Катерини Володимирівни. Гурток  «Сувенірна майстерня», сприяє розвитку креативності, пробуджує фантазію, удосконалює навички роботи з різними інструментами та матеріалами. Вихованці гуртка є призерами міських, обласних, Всеукраїнських виставок – конкурсів.

 

Ольховська Людмила Миколаївна зарекомендувала себе як творчий, високоерудований, досвідчений педагог, що постійно підвищує свій фаховий рівень відповідно до вимог сучасності.Для занять Людмили Миколаївни характерні цілеспрямованість та мотивація, науковість і доступність викладання навчального матеріалу. Вона спрямовує гуртківців на широке використання інформаційно-комунікативних джерел, на оволодіння інноваційними техніками та прийомами виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва, прищеплює смак до міркувань.

Савенко Наталя Павлівна,  керівник гуртка бісероплетіння, уміло реалізує творчий підхід до проведення заняття гуртка, використовує різноманітні форми та методи роботи з дітьми. Вдало підбирає навчальний матеріал та практичні форми проведення занять, працює у напрямку реалізації потреб особистості у самореалізації , сприяє розвитку творчих здібностей дітей, допомагає опановувати різними техніками декоративно-прикладного мистецтва, виявляє високий професіоналізм у роботі з дитячим колективом.

       У своїй роботі надає великого значення вихованню у гуртківців національно-патріотичних почуттів, любові та поваги до української історії і культури, формуванню у них естетичних смаків, вивченню та відтворенню кращих зразків традиційних ремесел, розкриває важливе місце декоративно-прикладного мистецтва у житті.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.