Художньо-технічні гуртки

      Нову людину може виховати тільки нова людина. До закладу приходять діти, які прагнуть творчості, реалізації власного потенціалу, а також зануритися в насичене якісне заняття улюбленою справою.

      Діти – це квіти в саду суспільного життя, і нам дорослим, дуже хочеться, щоб вони зросли привабливими і любимими для ока найвибагливішого садівника. А для цього потрібен дбайливий догляд, любов, уміння відчувати серцем усе, що відбувається навколо. Саме таким дбайливим і творчим садівником є Ольга Олександрівна Добровольська – керівник гуртків «В`язунчики».

         Ольга Олександрівна – молода і за віком і за  стажем,  але її досвід уже заслуговує на увагу, особливо в наш час, коли  важко  уявити повноцінне покоління, здатне побудувати гуманне суспільство, без того, щоб не засвоїти норми моральної культури, мати розвинені естетичні смаки, відчувати красу навколишнього світу.

Архіпова Тетяна Георгіївна – талановита майстриня-чарівниця, теплі, лагідні і ледь сумні очі якої нагадують про казку. Казку, яку можна втілити в життя власними руками. Результатом роботи гуртка  «Моделювання сувенірів» є чисельні перемоги у конкурсах різного рівня.  Проте, найбільший успіх – це аншлаг творчих робіт у виставковому залі краєзнавчого музею.

Декупаж, скрапбукінг, батік, вітраж – це не лише новомодні слова, але й цікаві захоплення. Ці та багато інших сучасних технік декору діти опановують на заняттях Нужної Катерини Володимирівни. Гурток  «Сувенірна майстерня», сприяє розвитку креативності, пробуджує фантазію, удосконалює навички роботи з різними інструментами та матеріалами. Вихованці гуртка є призерами міських, обласних, Всеукраїнських виставок – конкурсів.

Ольховська Людмила Миколаївна зарекомендувала себе як творчий, високоерудований, досвідчений педагог, що постійно підвищує свій фаховий рівень відповідно до вимог сучасності.Для занять Людмили Миколаївни характерні цілеспрямованість та мотивація, науковість і доступність викладання навчального матеріалу. Вона спрямовує гуртківців на широке використання інформаційно-комунікативних джерел, на оволодіння інноваційними техніками та прийомами виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва, прищеплює смак до міркувань.

Filed in: Дизайн та сувеніри

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Освітня програма з позашкільної освіти художньо-технічного напряму Освітня програма з позашкільної освіти художньо-технічного напряму
Адаптована навчальна програма з позашкільної освіти предметно-технічного напряму Адаптована навчальна програма з позашкільної освіти предметно-технічного напряму
Графік роботи адміністративно-господарського персоналу ЦНТТУМ на 2019-2020 н.р. Графік роботи адміністративно-господарського персоналу ЦНТТУМ на 2019-2020 н.р.
2019-2020 2019-2020

Leave a Reply

Добавить комментарий