Крок до зірок

     

03 листопада 2018 року на аеродромі «7 небо», за підтримки депутата Первомайської міської ради Горіцина Олега Олеговича відбулися Відкриті обласні змагання зі спортивно-технічного напряму «Крок до зірок». У заході взяли участь вихованці Первомайського ЦНТТУМ, Миколаївського обласного ЦНТТУМ, СЮТ міста Южноукраїнська та батьки.

За підсумками журі перші місця вибороли:

Познаховський Остап, у класі моделей F-1 N до 300 мм;

Гульченко Рустам, у класі моделей F-1 N до 400 мм;

Рось Ростислав, у класі моделей F-1 N до 600 мм;

Яцишин Максим, у класі моделей F-2 U.

Учасники отримали масу задоволення та яскравих вражень, а переможці – подарункові сертифікати на одноразовий політ на аероплані.

 

 

Адміністрація Первомайського ЦНТТУМ, педагогічний та учнівський колективи висловлюють щирі слова вдячності Горіцину Олегу Олеговичу за вагомий внесок у забезпечення розвитку авіа- та судномодельного спорту Миколаївщини, активну участь у житті Первомайського центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

Filed in: Наші досягнення, Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Учнівська молодь крокує вперед! Учнівська молодь крокує вперед!
Відкриті обласні  змагання з судномодельного спорту у класі швидкісних радіокерованих моделей F-2U Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту у класі швидкісних радіокерованих моделей F-2U
Підсумки проведення обласних Відкритих змагань з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» у класі моделей ЕК Підсумки проведення обласних Відкритих змагань з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» у класі моделей ЕК
Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах»

Leave a Reply

Добавить комментарий