Вітаємо переможців обласних змагань з початкового технічного моделювання.

19 квітня у обласному центрі науково-технічної творчості,в міст Миколаєві, відбулись обласні змагання з початкового технічного моделювання. Команда Первомайського ЦНТТУМ взяла  участь в змаганнях та ділиться своїми досягнення.

В номінації  «Виготовлення моделі транспортної техніки» заклад представив Мельников Максим. Він виготовив модель поліцейського автомобіля і зайняв почесне І місце. Наступний вид змагань «Виготовлення планера та запуск його на дальність» . Це завдання виконував  наш вихованець  – Гульченко  Олександр і посів ІІ місце. В номінації «Виготовлення аплікації у техніці геометричний конструктор»  Ремська Олександра  виготовили роботу на тему  «Морська подорож» та  теж зайняла ІІ місце. Крім того, діти писали теоретичне тестування. Вони показали хорошу підготовку й високий рівень знань та отримали за нього  високі бали. Вся команда  за результатами комплексного заліку посіла ІІ місце. Керівника гуртка «Початкове технічне моделювання» Баранську Ольгу Анатолівну нагородили грамотою за підготовку команди до обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка посіла ІІ командне місце.

Вітаємо переможців і дякуємо за те, що вони гідно представили Первомайський ЦНТТУМ на обласних змаганнях. Бажаємо їм й надалі працювати у тому ж ритмі і завойовувати все нові й нові горизонти учнівської творчості!

Filed in: Новини, Початкове технічне моделювання, Результати участі у заходах Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу-фестивалю Вітаємо переможців міжнародного конкурсу-фестивалю
Підсумки І (міського)  етапу обласного заочного гуманітарного конкурсу  “Космічні фантазії” серед вихованців закладів позашкільної освіти              Підсумки І (міського)  етапу обласного заочного гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії” серед вихованців закладів позашкільної освіти            
Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах» Відкриті обласні змагання з судномодельного спорту «На козацьких вітрилах»
Про підведення підсумків гуманітарного  конкурсу «Космічні фантазії» серед вихованців ЦНТТУМ Про підведення підсумків гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» серед вихованців ЦНТТУМ

Leave a Reply

Добавить комментарий