змагання судномоделістів

22 грудня 2013 року відбулися змагання судномодельного гуртка первомайського ЦНТТУМ. В підсумкових змаганнях за перший семестр прийняли участь гуртківці молодшої та середньої вікової групи. Самохідні моделі військових кораблів були збудовані з пінопласту та оснащені електродвигуном. Завданням для учасників було якнайточніше спрямувати свою модель у центральну відмітку на протилежному боці басейна. Із п’яти спроб зараховувалось чотири найкращі.

З мінімальним відривом у 10 балів перемогу здобула вихованка судномодельного гуртка Пономаренко Вікторія, учениця 4-В класа школи №15 м. Первомайська. Ця перемога є результатом сумлінної та наполегливої праці, адже Віка не пропустила ні одного (!) заняття гуртка. Щиро вітаємо!

Нагородою для переможців стали солодкі призи.

змагання судномодельний гурток ЦНТТУМ м. Первомайськ Миколаївської області

змагання з судномодельного спорту

змагання судномоделістів початківців

змагання судномоделістів

змагання кораблів

кораблі змагаються

судномодельний гурток м. Первомайська

судномодельні змагання

Від stantsiya

2 коментар до “Вікторія – значить Перемога!”
  1. Молодцы ребята. Приятно посмотреть что в наше время не все погрязли в компьютерах/планшетах/смартфонах и прочих интернетах, что есть ещё дети, способные что-то создавать а не только разрушать. Ну и руководителю их спасибо что не бросает это дело а помогает детишкам развиваться.

  2. И преподаватели молодцы,что занимаются с детьми нужным и полезным делом.Уже из детишек вырастут не безразличные,а заинтересованные люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.