Переможець змагань

Участники
З 24 по 26 лютого 2017 року в м. Києві на базі спортивного комплексу ТСОУ України Українським державним центром позашкільної освіти були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок України з авіамодельного спорту (повітряний бій) «Кубок пам’яті Небесної сотні».

Вітаємо Корнєва Івана,за ІІІ місце в змаганнях на Кубок України з авіамодельного спорту (повітряний бій). Переможець
У змаганнях приймали участь майбутні пілоти і конструктори з Волинської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Київської областей та міста Києва. Учасники змагань вшанували подвиг українців, які віддали своє життя в боротьбі проти злочинного режиму заради світлого майбутнього Батьківщини.

Висловлюємо подяку начальнику УО Первомайської міської ради Остапенко Г.Ф. та депутату Первомайської міської ради від ВО «Батьківщина» Глушко Т.В. за фінансову підтримку вихованців.

Filed in: Авіамоделювання Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Методичний посібник Шокотька В.Ф. “Робота з обдарованими та здібними дітьми в гуртках предметно-технічного профілю” (2013) Методичний посібник Шокотька В.Ф. “Робота з обдарованими та здібними дітьми в гуртках предметно-технічного профілю” (2013)

Leave a Reply

Добавить комментарий