22 листопада 2018 року,  спеціалістами Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з вихованцями в ЦНТТУМ було проведено виховну годину з профілактики торгівлі людьми «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

Метою заходу було інформувати про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень поінформованості та усвідомлення дітьми гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

 

Чечельницька Н.В. поінформувала вихованців про основні проблеми та помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, стають «живим товаром», потрапляючи в рабство. Після цього гуртківці переглянули та проаналізували відеоролики «Торгівля людьми в Україні» та «Сексуальне насилля».

Профілактичний виховний захід зацікавив вихованців ЦНТТУМ своєю інформативністю та наочністю, яскравістю реальних прикладів із життя.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.