Робимо чистішим місто

З метою впорядкування території ЦНТТУМ та громадського парку відпочинку пройшов традиційний суботник, участь в якому взяли працівники закладу. Учасники зібрали п’ять  машини сміття. У рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення міста Первомайська, що триватиме до кінця травня, буде проведений і цілий ряд інших природоохоронних заходів. Серед яких — наведення порядку у парках, створення нових насаджень, розвішування штучних гніздівель, лекції, бесіди, зустрічі з екологами тощо.

            Від усіх нас – влади та жителів міста – залежить те, яким буде наше місто. Зрозуміло, доки ми з вами не будемо виконувати свої обов’язки належним чином, доти справа чистоти і порядку в місті Первомайську, залишатиметься лише словами. Байдужість є тим бездонним болотом, у якому потопають усі добрі наміри та намагання.

            Сьогодні чистота і благоустрій нашого міста повинні стати справою честі всіх жителів міста. Можливо саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та любові до Первомайська.

Filed in: Корисні справи, Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

День відкритих дверей День відкритих дверей
Педагогічна рада Педагогічна рада
Хай щастя завжди супроводить Вас! Хай щастя завжди супроводить Вас!
Готуємось до Пасхи Готуємось до Пасхи

Leave a Reply

Добавить комментарий