З метою впорядкування території ЦНТТУМ та громадського парку відпочинку пройшов традиційний суботник, участь в якому взяли працівники закладу. Учасники зібрали п’ять  машини сміття. У рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення міста Первомайська, що триватиме до кінця травня, буде проведений і цілий ряд інших природоохоронних заходів. Серед яких — наведення порядку у парках, створення нових насаджень, розвішування штучних гніздівель, лекції, бесіди, зустрічі з екологами тощо.

            Від усіх нас – влади та жителів міста – залежить те, яким буде наше місто. Зрозуміло, доки ми з вами не будемо виконувати свої обов’язки належним чином, доти справа чистоти і порядку в місті Первомайську, залишатиметься лише словами. Байдужість є тим бездонним болотом, у якому потопають усі добрі наміри та намагання.

            Сьогодні чистота і благоустрій нашого міста повинні стати справою честі всіх жителів міста. Можливо саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та любові до Первомайська.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.