Атестація 2019

26 березня відбулося підсумкове засідання спільної атестаційної комісії ДЮЦНВ та ЦНТТУМ. У 2018-2019 навчальному році атестацію проходили четверо керівників гуртків ЦНТТУМ: Архіпова Т.Г., Луковський Р.В, Нужна К.В. та Сербенюк І.В.

Заключному засіданню атестаційної комісії передував «Фестиваль творчих напрацювань», де керівники гуртків презентували свої успіхи, форми та методи роботи за останні 5 років.

Останнє засідання традиційно пройшло у вигляді «Круглого столу». Комісія розглянула і проаналізувала навчально-методичні матеріали педагогів, що атестуються, оцінила професійну підготовку, творчі та організаторські здібності, відмітила високий рівень педагогічної та творчої майстерності керівників гуртків та побажала усім творчих злетів та постійного самовдосконалення.

Адміністрація ЦНТТУМ бажає педагогам натхнення для подальшого професійного зростання!

Filed in: Звіти, Новини, Педагогічні досягнення Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Найвлучніші освітяни Первомайська працюють в ЦНТТУМ! Найвлучніші освітяни Первомайська працюють в ЦНТТУМ!
І на завершення… І на завершення…
Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають Виставки вихованців гуртків та їх педагогів тривають
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ

Leave a Reply

Добавить комментарий