Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання – 2018

       У червні Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Конкурс проводився за розділами «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіа- та ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Найпростіші  механічні ігри  та  іграшки, машини та механізми»,  «Ігри,  іграшки  та  атракціони  з  використанням  елементів  електротехніки», «Паперове моделювання і PaperCraft», «Вироби в техніці оригамі та паперопластики», «Макети будівель».

На конкурс було подано 316 робіт із 23 областей України та м. Києва.

За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (наказ УДЦПО «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання»  від 29.06.18 № 06-17). Переможцями стали також вихованці Первомайського ЦНТТУМ:

Дипломом І ступеня нагороджена:

Луковська Марина, за роботу «Модель трактора», керівник Луковський Р.В.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений:

Чепрага Богдана, за роботу «Модель піратської шхуни «Swordfish», керівник Савва А.Ю.

 

Бажаємо юним талантам та їх керівникам нових творчих досягнень!

Filed in: Наші досягнення, Новини

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

2021 2021
Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка» Онлайн – конкурс «Моя креативна Валентинка»

Leave a Reply

Добавить комментарий