Виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного профілю.

              16 травня на Миколаївщині, в с. Гур’ївка Новоодеського району, Миколаївським обласним ЦНТТУМ було проведено виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного профілю. Первомайський ЦНТТУМ представляла Баранська О.А., керівник гуртка ПТМ.

                Засідання проходило у історично відомому місці, у 1939 році тут знаходилось єдине в країні МТС. Саме тому в цій місцевості кіностудія «Мосфільм» знімала фільм «Трактористи» з М. Крючковим у головній ролі, де  всі жителі села були задіяні в масовках.

 

           Тема засідання: «Розвиток творчої уяви, креативного мислення гуртківців молодшого шкільного віку». Під час роботи засідання колеги ділились власним досвідом та використанням сучасних технологій: «Сім способів розвитку творчого мислення дитини» та «STEM-освіту, як освіту ХХІ століття».

 

 

    

     Директором, Задорожною Т.М. та  керівником гуртка, Крайнюк А.В. СЮТ Новодеського району був проведений майстер-клас «Виготовлення тунель-буку», в якому всі прийняли активну участь.

         На завершенні засідання відбулось нагородження переможців конкурсу на кращу методичну розробку, в якому перше місце посіла  Баранська О.А. вітаємо її з перемогою!

Filed in: Новини Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це й стало єдиною темою виховної години для гуртківців ЦНТТУМ
Акція “Різдвяні вітання” Акція “Різдвяні вітання”
Гарний початок Гарний початок
Підсумки І семестру Підсумки І семестру

Leave a Reply

Добавить комментарий