Діти з гуртка початкового технічного моделювання  Первомайського ЦНТТУМ (керівник – Баранська О.А.) пропонують  виготовити  нескладну листівку «Горщик з квітами» та привітати  маму, бабусю, сестричку з 8 Березня.

Для виготовлення нам необхідний аркуш картону або скрап-паперу, на якому нанесені  різні візерунки.

  1. Вирізаємо прямокутник розміром 11 на 27 см.
  2. Проводимо лініі на відстанях 5 см та 16 см від краю. Прокреслюємо їх спицею або ручкою, яка не пише. Це необхідно для того, щоб згин утворився красивий та чіткий.Перший згин робимо назовні. Це  буде обідок  горщика.За допомогою другого згину листівочка складається навпіл.
  1. Далі слід по лінії низу відступити з обох боків по 1,5 см та з’єднати з з верхніми краями нашого горщика. Потім відрізати по цим лініям, щоб горщик став вужчим внизу. Його ширина стане 8 см,це видно на кресленні. Обідок при цьому не зачіпаємо.
  2. Тепер залишилось  склеїти бокові сторони горщика. Можна зробити по всій довжині. Можна заклеїти тільки верхню частину.  Можна скріпити  степлером, захопивши також ободок. Потім замаскувати скобочки степлера  паперовим або навіть справжнім мереживом.  Можна оформити край ободка  фігурним діроколом або фігурними ножицями.
  3. Далі готуємо вкладку в листівочку. На  аркушик картону розміром 7,5 см на 14 см наклеюємо аркуш для привітання розміром 7см на 13,5 см.
  4. Прикрашаємо вкладку та ободок листям та квітами. Пишемо гарні слова та вставляємо вкладиш у горщик.

Квіти  робимо так: малюємо  шаблончики квіток  з п’ятьма пелюстками  розмірами в діаметрі   6 см, 4,5 см, та 2,5 см. Квіти робимо потрійні, подвійні та одинарні.

  1. Пелюстки можна підкрутити за допомогою ножиць. Прожилочки  витискають зі зворотного боку пелюсток, поклавши на м’який килимок, наприклад, від мишки.  Для цього є інструмент – булька – металева кулька на паличці.

Якщо ні – можна використовувати будь-що:  олівець, в’язальний гачок з закругленим кінчиком, інструмент для манікюру  і т. ін.

Бажаємо приємних хвилин творчості!

Підготувала керівник гуртка Початково-технічне моделювання О.А.Баранська.

Від stantsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.