Центр позашкільної освіти ЦНТТУМ м. Первомайська – знайомство із закладом

Центр Науково-технічної творчості учнівськой молоді м. Первомайська Миколаївської області

Гімн ЦНТТУМ

Ти наша гордість, творчість і натхнення,
Ти острівець, де відкриваються таланти:
Поети-техніки, аматори від Бога,
Що моделюють кораблі і супер-лампи.
Тут вчать прекрасне бачити в простому
Плести із бісеру, ліпити, вишивати,
Конструювати авіамоделі,
А потім в синє небо разом запускати.

Країна Позашкілля,
а острівець – наш Центр,
Що кличе педагогів у дитячий світ,
Не дивлячись на зміни й перешкоди
Ось вже багато плідних творчих літ!

О. Алазарова

ЦНТТУМ м. Первомайська

Позашкілля… Позашкільники! Хто вони? Якщо трактувати цю професію мовою розуму та серця, це значить – життєтворець, творець життя, творець країни дитинства! Позашкільники – не прикуті до парт, не прив’язані до вимог шкільного уроку, творчі талановиті педагоги позашкільної освіти, що створюють мистецтво виховання обдарованої ОСОБИСТОСТІ дитини.

Як показує практика спілкування з дітьми, із часом невідворотно приходить втома від «гіперсучасного» життя і дитина прагне зовсім чогось іншого, не віртуального, здатного викликати почуття радості і поваги до самої себе. Ось саме тоді кличе країна радості і добра, талантів і майстрів – країна Позашкілля.

Будь-який позашкільний заклад – поняття складне, синтетичне, тому що поєднує в спільному процесі багато індивідуальностей: керівників гуртків, вихованців та їхніх батьків і тому, що відображає всі зміни навколишнього соціального, економічного й культурного життя, і тому, що є водночас об’єктом і суб’єктом цього життя, а значить і робота профспілки є складною і необхідною.

На початку ХХІ століття і третього тисячоліття проблеми Педагога і Дитини, як головних діячів позашкільної освіти, набувають особливого значення в контексті тих процесів, що відбуваються на міжнародному, національному і регіональному рівнях.

Зрозуміло, що реалізація позашкільною освітою важливих соціальних функцій вимагає постійного вдосконалення діяльності позашкільних навчальних закладів,вдосконалення роботи первинної профспілкової організації, оновлення змісту і форм навчально-виховного процесу на основі досягнень психолого-педагогічної науки і відповідно до соціокультурних потреб країни.

Педагогічний колектив Первомайського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який є для нас другою домівкою, будує свою роботу і формує освітянський імідж відповідно до вимог часу та суспільства. Саме тому наш заклад має свої символи й традиції .

На сторінках нашого сайту Ви можете ознайомитися із історією нашого закладу, а також сучасною роботою гуртків.

Filed in: Творчість Tags: 

Сподобався сайт? Поділіться із Вашими друзями!

Похожие записи:

Обласний семінар-практикум керівників гуртків    кіно-,  відео-, фотолюбителів Обласний семінар-практикум керівників гуртків    кіно-,  відео-, фотолюбителів
Вчимось і вдосконалюємось упродовж життя Вчимось і вдосконалюємось упродовж життя
Перші кроки Перші кроки
Сучасний Центр позашкільної освіти ЦНТТУМ м. Первомайська Сучасний Центр позашкільної освіти ЦНТТУМ м. Первомайська

3 коментарі - "Центр позашкільної освіти ЦНТТУМ м. Первомайська – знайомство із закладом"

  1. Капацина Наталья сказав:

    Молодці колеги!

  2. vitaka сказав:

    Мал-по-малу и только вперед!

  3. Ольга сказав:

    Цілком згодна,що позашкілля не менш важливе,якщо не більш!-ніж загальна середня освіта для творчого розвитку дітей.Хотілося,щоб держава більше уваги приділяла і тому,й другому.

Leave a Reply

Добавить комментарий